Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
  Metanol z Czech!!!
W butelkach oznaczonych tymi etykietami znaleziono metanol...

http://maxshare.pl/downlo...3cec0928b55b461

Zdjęcia etykiet z oficjalnej strony czeskiego MZ...
 

Pavlvs  Dołączył: 23 Lip 2011
Na zdraví :!:
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Markus, dzięki za ostrzeżenie. Od razu zamówiłem inne etykiety.
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Odpalamy Alledrogo, wpisujemy "destylacja" i wybieramy któryś ze sprzętów z nierdzewki, w cenie na którą nas stać. Za cenę obiektywu mamy zdrowe i bezpieczne picie do końca życia. Nie samym Pentaxem człowiek żyje :mrgreen: Wódka jest dla tych co porządnego bimbru nie umieją zrobić.
 
piokol  Dołączył: 18 Kwi 2012
Po co ta panika :?: Prawdziwemu POLAKOWI taki metylek najwyżej podrażni przełyk :-B
 

rytek  Dołączył: 03 Wrz 2012
Tak tak, a ruskie piją to zimą na wzmocnienie.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Krzychoo, nie wiem, czy takie bezpieczne. ORMOjeszcze nie wymarło i 3 latka w pierdlu.
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
@MCsubi nie boją się ci co to sprzedają, to i ja nie mam się czego bać. Na szczęście żyjemy w UE i do produkcji olejków eterycznych można sobie taki sprzęt legalnie sprawić. Po prostu nie częstuj przypadkowych osób.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Przypuszczam, że gdybym pędził bimber, czego absolutnie nie robię, to fetor wyczułbty sąsiad po 2 stronie ulicy i zameldowałby się na degustację. Do tego nie jest łatwo zutylizować resztki zacieru (kibel się zatyka), a w razie nalotu 50 litrowy balon też raczej nie schowam pod kołderkę :-) Generalnie wolę wyskoczyć na weekend do Łącka co jakiś czas :-)
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Mięczakom wszystko szkodzi :-P ,normalnym albo nie(pentaksiarzom)nawet PIRATSKA pomaga :mrgreen: ,szczególnie odlotowo :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach