tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Aukcja dla ZbyHa - koszulka II
Ponieważ czasem łatwiej się zdecydować na wyjęcie kasy z portfela, gdy coś się w zamian dostanie, a dodatkowo pierwsza akcja przeszła moje oczekiwania ogłaszam, że do wzięcia jest druga koszulka. Więcej nie będzie!

Osoba, która do dnia 16.11.2012 (piątek) do godz.: 21.00 zaoferuje i wpłaci na konto fundacji na rzecz ZbyHa najwyższą kwotę otrzyma specjalną koszulkę.

Cena wywoławcza: 20 pln

Koszty wysyłki koszulki na terenie kraju pokrywam ja.



Koszulka powstała z okazji rejsu, który ekipa z naszego forum odbyła po Bałtyku na trójmasztowcu Zawisza Czarny.

Zaprojektowałem grafikę posiadającą wiele nawiązań zarówno do czasu, w którym rejs się odbywał, jak i ekipy:

  • Planowana podróż Gdynia - Kalmar - stąd herby obu miast.
  • Na pokładzie miał być Pawgra - stąd "butelka zielonego"
  • Skoro płynęła ekipa ciemniaków, nie mogło zabraknąć D76 oraz kliszy jako wstęgi spinającej całość tej dziwnej imprezy (prorocze to było, moja cyfra nie przetrwała spotkania ze słoną wodą, a kliszowy MX jak najbardziej)
  • Rok 2012 to pamiętny rok Euro. Miałem nadzieję, że my - goście, wygramy z Neptunem 20:12.
  • Koło sterowe i koło ratunkowe - steruj na Kalmar, a w razie niebezpieczeństwa licz na piratów - oni zawsze "jakoś" pomogą.
  • Ikonografia: zjeść, nie palić, szukać lekarza, wybiec z kubryku, zwymiotować, wypłukać usta
  • Kotwica i korkociąg są chyba jednoznaczne.


Świet(l)na załoga (rzy)żaglowca


Zwycięzca może wybrać spośród następujących opcji:
- koszulka biała z niebieskim nadrukiem w rozmiarze L, XL, XXL
- koszulka granatowa z niebieskim nadrukiem w rozmiarze M, L, XL, XXL

Wizualizacja (kliknij, żeby powiększyć):

 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
50
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
80 PLN
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
100

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach