Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
romeoad napisał/a:
Nie tyle grubymi nićmi szyte co jest to typowy przykład na »jestę blogerę i mam mieć za darmo, bo jak nie to wam zrobię czarny PR«.


Popieram.

Jak dla mnie ta dziewczyna to standardowa, przeciętna idiotka z netu. Sformułowanie kończące jej wpis: "Nikon, penis Wam między pośladki", pozwala mi na użycie takiego właśnie sformułowania.
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Benek, aż tak źle z Matyldą nie jest, bo potrafi wyrazić się na tyle wieloznacznie, żeby później dla większości podążających wyjść 'z twarzą'. Podobno wyśmiewała się właśnie z takiej postawy (ja tego tak nie odebrałem), ale jak jej zaproponowano darmową naprawę rzęcha to nagle zmienia postawę... To znacznie sprytniejsze niż pisanie od początku, że się należy :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
romeoad napisał/a:
potrafi wyrazić się na tyle wieloznacznie, żeby później dla większości podążających wyjść 'z twarzą'.


To jeszcze do tego cfaniara i kretaczka :-P

A tak serio, to jej post to niemerytoryczny wyrzut ponizej poziomu.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Idiotka i tyle. Zły jestem na siebie, że zmarnowałem kilka dobrych minut na czytanie jej wypocin...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Czyli sugerujecie że to na pewno był kawał i nikt serwisu nikona do niej nie dzwonił?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eldred napisał/a:
Czyli sugerujecie że to na pewno był kawał i nikt serwisu nikona do niej nie dzwonił?


Ja nic nie sugeruje, ja w to szczerze bardzo watpie.
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Jest nowy ślad na temat - w wywiadzie powiedziała, że dzwonił jej znajomy z agencji PR obsługującej Nikon Polska. Czyli nawet nie pracownik. Szkoda słów.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Inna sprawa jest taka, że w Polsce w takie cuda mogę uwierzyć :D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
romeoad napisał/a:
że dzwonił jej znajomy z agencji PR obsługującej Nikon Polska. Czyli nawet nie pracownik.


Potem sie okaze ze wcale nie obiecywal, ale "wyraznie zasugerowal".
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Jednak miałem rację, że idiotka. :lol:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
No to rzeczywiście idiotka musi być, jak jej znajomy dzwonił to trzeba było się z nim kontaktować a nie z serwisem.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Offtop do offtopa - mam i ja :-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
wyrzykus, :-) :-B osłonkę srebrną czy czarną kupisz? BTW polecam zamiennik, świetnej jakości jest.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Kurde, a może ktoś pokaże jakieś zdjęcia albo coś opowie, jaranie się fotami w lustrach zostawmy szesnastoletnim hipsterom :)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ej no chciał się kolega pochwalić tylko ;-)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
wojtekk - podbudowałeś mnie trochę ;-)
Akcesoriów na ebay-u mnóstwo, Leiki przycisku nie kupię, ale osłonka by się przydała jakaś. Half-case'y słitaśne ale mało osłaniają. Podpowiedzcie - skórzane etui bez "drzwiczek" na baterie ma sens, czy zdejmowanie zbyt dużo czasu zajmuje?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Skórzane etui to chyba lipa, bo po co se hipsterki i wagi dodawać. Ja noszę w plecaku w takim pokrowcu Manfrotto, a o: http://www.amazon.co.uk/d...1_31005151_dp_1

Działa (choć tak naprawdę to aparat mam na ramieniu, w plecaku do transportu).

To, co wkurza to wiecznie włączający się switch on/off. Gdyby nie on, to bym w ogóle luzem do plecaka wrzucał. Zamierzam wymyśleć jakiś dyngs na niego, coby się sam nie przełączał.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja mam czarne skórzane i w 90% czasu używam bez tej górnej połówki, fajna rzecz, chroni aparat i wygodniej się go w nim trzyma. No i przycisk włączania mi sie nie zachacza o nic, nie wiem czy dzieki temu że futeralik trochę aparat pogrubia.
Zdejmuje się górną część szybko bo jest na magnes, i nie trzeba jej całkiem odczepiać żeby zrobić zdjęcie więc jak jadę rowerem (a jeżdzę cały rok) to mam aparat na szyi, i do zrobienia zdjęcia tylko odchylam górną część futerału tak żeby sobie wisiał keidy robię zdjęcie.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Na razie trzymam w neoprenowym etui do obiektywów, ale wolałbym coś trwalszego. Skórki ładne, ja lubię ładne rzeczy, ale niepraktyczne chyba, a to przedkładam nad estetykę. Twoje manfrotto ciekawe, będę musiał poprzymierzać w miejskiej macalni...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
wojtekk napisał/a:
Kurde, a może ktoś pokaże jakieś zdjęcia
To co prawda nie moje, ale z pierwszej ręki wiem, że z X100. Polecam :-)
http://www.blurb.co.uk/books/3672627

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach