jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
  Jaka to galeria?
Witam,

od paru dni opetala mnie mysl o pewnym skrypcie galerii... i jest maly problem, nie pamietam jak sie nazywa :-? Przeszukalem juz google, a nawet galerie grupowiczow i jedna osoba ma cos zblizonego do poszukiwanej galerii:
http://www.rami.pl/
Pamietam, tyle, ze w nazwie prawie na pewono bylo "simple" i roznila sie od prezentowanej powyzej tym, ze miala mniej miniaturek i bylo widac postep, z jakim sa ladowane zdjecia - kolejne miniaturki z "zaciemnionych" w miare postepu ladowania zdjecia stawaly sie normalnie widoczne. Poza tym wyswietlanie kolejnych wczytanych zdjec przechodzilo plynnie, a przy jeszcze niewczytanych pojawial sie pasek postepu w glownym oknie. Galeria byla bardzo mala (chyba ponizej 0,5 MB) i nie wymagala bazy danych. W standardowej wersji po zainstalowaniu bylo czarne tlo. Wiecej nie pamietam :)

Jesli ktos moglby naprowadzic mnie na wlasciwy trop w poszukiwaniach bede bardzo wdzieczny :-)

Pozdrawiam,
Jerz

P.S. Specjalne podziekowania dla Rami, ktorego galerie wykorzystalem jako przyklad.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ja też byłabym zainteresowana :)

ps. Ciekawe streetphotografy w przykładowej galerii
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Simpleviewer?
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Simpleviewer?


Wielkie dzieki Jarku :!: :!: :!: O to wlasnie chodzilo.

Pozdrawiam,
Jerz

P.S. Dodatkowo zbudowanie tej galerii bardzo upraszcza Porta - wlasnie znalazlem i jestem podwojnie zadowolony :)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
:-)

Oczywiście pochwailsz się, jak już zrobisz, nie? ;-)
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Postaram sie wrzucic cos po najblizszych wakacjach (to juz za tydzien!), poki co testowalem simpleviewera na galerii z ostatniego spotkania ze znajomymi, wiec mysle, ze widok raczej niegodny oczu grupowiczow :)

Pozdrawiam,
J.
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
jerz napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
Simpleviewer?


Wielkie dzieki Jarku :!: :!: :!: O to wlasnie chodzilo.

Pozdrawiam,
Jerz

P.S. Dodatkowo zbudowanie tej galerii bardzo upraszcza Porta - wlasnie znalazlem i jestem podwojnie zadowolony :)


stosuję Portę już od jakiegoś czasu (nawet beta-testowałem :-)
polecam zwłaszcza tą nową Portę z poprawkami do PLiterek. wyświetlają się już prawidłowo.

kilka moich galeri z Porty http://erpe-fot.info/galerie

 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
eR napisał/a:
kilka moich galeri z Porty [URL=http//erpe-fot.info/galerie]tutaj[/URL]

no, no nawet niezle to wyglada trzeba przyznac ... tylko jeslibyś mógł poprawić linka do tych galerii w swoim poście, bo kfilke sie trzeba nagimnastykowac zeby sie do nich dostac a naprawde warto
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
eR napisał/a:
kilka moich galeri z Porty tutaj

no, no nawet niezle to wyglada trzeba przyznac ... tylko jeslibyś mógł poprawić linka do tych galerii w swoim poście, bo kfilke się trzeba nagimnastykowac zeby się do nich dostac a naprawde warto


dzięki za miłe słowa - poprawiłem linka (brakowało : )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach