Tok'Ra  Dołączył: 10 Lip 2006
[obiektyw] Naprawa obiektywów
Hmm...

Czy udało się Wam naprawić swój własny obiektyw, czy też jedyna metoda naprawy obiektywów z wadą to taka jak w tutorialu hamerykanskim ? http://www.hermes.net.au/bayling/repair.html
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Weź nie pokazuje więcej tego linka bo coś takiego powinno podpadać pod paragraf, ten gość to jakiś barbarzyńca skoro mógł tak potraktować ślicznego takumarka. :-x :evil: Zamiast robić takie głupoty powinien go oddać komuś co potrafi zrobić z niego lepszy użytek :evil: Normalnie adrenalina skacze i pięści same się zaciskają
Zrozumiałbym gdyby rozwalił jakąś aktualną pięćdziesiątkę (Canona czy jakąś inną) obecną w produkcji, ale taki Takumar to już historia, więcej ich nie wyprodukują. Niech Cię ręka (wiadomo czyja) broni, żebyś mi tu takie spreparowane przez siebie filmiki pokazywał, a jakbyś miał ochotę coś zniszczyć to lepiej mi podeślij, znajdzie się dla takiego cuda chwilka na korpusie obiektywu i czas na zwolnienie migawki :roll:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
to musialbyc wyjatkowo j**...ety facio
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mi się udało naprawić starego sonara 135-ke. Miał zaoliwione listki przysłony. Wszystko szlo extra do czasu gdy poluzowałem sruby mocujace listki przysłony i stala sie tragedia wypadly :evil: Nie moglem ich poskladac ale po tygodniu prob udalo sie. Przysłona dziala idealnie obiektyw tez wiec chyba sie udalo. Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach