karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
dzerry napisał/a:
Ja podtrzymuje swoja teorie - padniety blix.


To musieli jakoś przy skanach zachachmęcić, żeby nie było lipy że filmy popłynęły :evil:

[ Dodano: 2013-01-28, 14:46 ]
dzerry, Twoja teoria potwierdzi się jeszcze za około pół roku, jak filmy z wakacji dojrzeją :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pierwszy niedowolany, drugi normalny.

dzerry napisał/a:
padniety blix


Toby mial srebro w naswietlonych partiach, a to ciezko zauwazyc nie trzymajac w lapie.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
karmazyniello napisał/a:

To musieli jakoś przy skanach zachachmęcić, żeby nie było lipy że filmy popłynęły :evil:

Mnie Darek podkręcał fotki tak, że nigdy nie były na zero, nawet jak mu z 10 rolek przyniosłem. Jak raz chciałem również skany, to były już po odbitkowym podkręceniu.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
To musieli jakoś przy skanach zachachmęcić, żeby nie było lipy że filmy popłynęły


Przecie to norma norm ;-) Zaden lab nie trzyma parametrow chemii od C-41 w dzisiejszych czasach, za maly przerob - wiec raz sie ma przewolane, raz niedowolane. Nawet nie ma sie co na nich zloscic, ino zaczac wolac samemu albo dawac im tylko wtedy, kiedy zmieniaja chemie :-P
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos napisał/a:
Pierwszy niedowolany, drugi normalny.


Też tak myślałem dopóki nie znalazłem Superii 200 wołanej tego samego dnia :!: :!: :!:
Co zatem :?: :?: :?:
Jak ten blix rozpoznać, srebro dosłownie wychodzi na wierzch :?:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
Jak ten blix rozpoznać, srebro dosłownie wychodzi na wierzch


Troche sie blyszczy pod swiatlo. I jak zeskanujesz z ICE to masz niezle rozmycia w jasnych tonach.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach