sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
  robal pod szybką wyświetlacza
Robie sobie zdjęcia deelem, patrze na górny wyświetlacz i co widze??? około 1mm robaczek spaceruje sobie po wartości czasu migawki :shock: łazi sobie w najlepsze, wchodzi pod czarną ramkę okalającą wyświetlacz tak, że go nie widać, ale za kfilke wraca - tak więc widać jak świetnie uszczelniony jest DL :mrgreen: mam tylko nadzieje, że po jakimś czasie nie będzie jemu podobnych więcej albo że mi wyzionie ducha na środku ekranu :-?

Przypomniał mi się dowcip:
Jak sprawdza się czy POLONEZ jest szczelny?? Wpuszcza sie na noc kota - jak nie ucieknie znaczy auto szczelne :lol:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: robal pod szybką wyświetlacza
sołtys napisał/a:
Robie sobie zdjęcia deelem, patrze na górny wyświetlacz i co widze??? około 1mm robaczek spaceruje sobie po wartości czasu migawki :shock: łazi sobie w najlepsze, wchodzi pod czarną ramkę okalającą wyświetlacz tak, że go nie widać, ale za kfilke wraca - tak więc widać jak świetnie uszczelniony jest DL :mrgreen: mam tylko nadzieje, że po jakimś czasie nie będzie jemu podobnych więcej albo że mi wyzionie ducha na środku ekranu :-?


LOL, daj mu miotłę i powiedz, żeby zamiótł matrycę :-D

A tak swoją drogą, to polecam ten wątek z pl.rec.foto.cyfrowa :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
> A tak swoją drogą, to polecam ten wątek...

Mistrzostwo świata :mrgreen: :lol:
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Kiedyś na weselu też miałem taką sytuację ale robaczek obszedł cały wyświetlacz i nie znalazł drogi dalej ,a więc muszą być tam uszczelnienia, następnie wyszedł i został profilaktycznie zabity aby nie znalazł sobie na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym noclegu.Pan Rendaszka stwierdził że poza kilkoma sprawami które są niedostępne w DSie to ta sama solidna konstrukcja.Zresztą w mojej maszynie już wiele razy licznik wykonał zwrot i nie stwierdziłem obecności owadów w środku.Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach