M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
KODAK COLOR PLUS 200
Ten sam materiał ?



 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Gdzies w sieci czytalem ze to tylko dwa rózne wzory opakowania , na tym pierwszym jest chyba info po rosyjsku wiec moze to wersja na tamten rynek .
Szkoda ze w takiej cenie nie sprzedają 120 .
 
BAN sklep  Dołączył: 29 Wrz 2011
Cześć,
ten drugi Color Plus, to tylko odświeżone opakowanie.
Pojawiły się chyba niecały rok temu.
Nie ma na nich nic po rosyjsku :)

Pozdro
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Tak do tematu akurat pasuje:
Tanio !!
http://bratex.org/sklep/p...ER-PROMOCJA/362
Ja akurat negatywów nie używam, ale może będą zainteresowani. Na inne materiały też warto rzucić okiem, niektóre ceny są sympatyczne.
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Na temat:
Pytanko - otrzymałem 3 przeterminowane o 2 lata rolki tegoż filmu, znalezione przez koleżankę na dnie szafy. Czy ktoś może wie czego się mogę spodziewać? Jakichś konkretnych rozjazdów kolorystycznych, czy te 2 lata to raczej niedużo (szczególnie jak na warunki przechowywania) i wpływu mieć nie powinno?

W sumie tego filmu nigdy nie używałem, a do pewnych zdjęć bardziej słoneczno-złote barwy od fuji superii się nadadzą (a przynajmniej tak to wygląda po flickerach i innych tego typu stronach).

A co do hurtowni, którą Dada, to mogę śmiało polecić (kilka stówek ostatnio u nich bezproblemowo wydałem :-P ), trix też w fajnej cenie jest...
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Od pewnego czasu tylko w Bratexie kupuje.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alekw napisał/a:
Od pewnego czasu tylko w Bratexie kupuje.


Ja też kupowałem, do czasu kiedy przy pakowaniu nie walnęli się na 12 TRIXach których od stycznia nie przysłali :-|
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
karmazyniello napisał/a:
alekw napisał/a:
Od pewnego czasu tylko w Bratexie kupuje.


Ja też kupowałem, do czasu kiedy przy pakowaniu nie walnęli się na 12 TRIXach których od stycznia nie przysłali :-|


U mnie walnęli się na 5 ektarach, ale jeszcze tego samego dnia dosłali.

W tej chwili to chyba jedyny sklep który ma Ektary 120
 
jungli
[Usunięty]
a ja tam mam swojego dostawce, ceny pewnie zbiezne z bratkiem, a w 3miescie dowozi do domku:)

pozdroofka
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
jungli napisał/a:
a ja tam mam swojego dostawce, ceny pewnie zbiezne z bratkiem, a w 3miescie dowozi do domku:)

pozdroofka


Diler :mrgreen:
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Co jak co ale pudelka po filmach doskonale nadaja sie do przechowywania w nich substancji o nielegalnym charakterze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach