piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
argawen napisał/a:
U mnie Paypal ściąga z karty

a przy rejestracji konta na Paypal podaje się numer karty, czy konta bankowego.
Cho....era, że też człowiek nie może sakiewki na ladę wytrząsnąć i kupić w kiosku za rogiem, co potrzebne
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
argawen a tak z ciekawości i na przyszłość ile w sumie kosztuje taka przyjenosć wraz kosztami operacji? Pyta z ciekawości bo spłukałem się na podróż pośluba i nie prędko uzbieram :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A może sprwdź, czy Adobe DNG Converter byłby pomocny - wtedy PEF (?) z Samsunga na DNG, a Adobe DNG RAW Therapee już weźmie.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zorzyk GX-10 robi tylko w DNG nie ma PEFa.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Numer roku. Oczywiście że RAW Therapee czyta pliki DNG z Samsunga GX-10
zapomniałem tylko że ten program ma dla mnie w idiotycznym miejscu opcje otwórz i próbowałem za pomocą ikonki otwartego folderu dodać plik tylko że ta ikonka to "load a profile from the file" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mea culpa przepraszam za zamieszanie. Z tego co pamiętam to 2 raz robię ten sam numer. Po prostu jestem przyzwyczajony do innych układów menu i ten z Rae Therapee jest zawsze dla mnie na początku nieczytelny :-P
Pozdrawiam serdecznie dzięki

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
DNG 4.1 jednak nie obługuje Samsunga GX-10.

[ Dodano: 2007-07-21, 23:48 ]
To pozostaje jeszcze trik z podmianą napisu wewnątrz DNG, żeby go zrobić jako "Pentax K10D". Może to by się udało.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zorzyk ale przecież Adobe DNG Converter służy do konwertowania plików RAW różnych producentów do otwartego formatu DNG. No a GX-10 domyślnie zapisuje zdjęcia do DNG i nie ma własnego formatu zapisu typu RAW więc jak ma go obsługiwać Adobe DNG Converter? Chyba że czegoś nie rozumiem?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
argawen a tak z ciekawości i na przyszłość ile w sumie kosztuje taka przyjenosć wraz kosztami operacji? Pyta z ciekawości bo spłukałem się na podróż pośluba i nie prędko uzbieram :mrgreen:
16 000 jenów czyli ok. 370-380 zł
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
piotr_luk napisał/a:
Właśnie takiej używam, tylko wkurzający jest ten baner u góry "Buy now", ale poza tym OK

A jak z wyciąganiem z cieni w wersji darmowej? Pytam bo mam wybór Digimax Master Samsunga kontra coś darmowego, a z tego co widzę to SilkyPix tylko trzy ustawienia akceptuje na krzywej tonalnej (chyba dobrze się wyraziłem, w razie czego poprawcie mnie).
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
rysiekll napisał/a:
A jak z wyciąganiem z cieni w wersji darmowej?
RAW Therapee daje radę. Z wyciąganiem świateł zresztą tez.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Tak sobie łażę po necie i znalazłem TO
Ciekawa stronka a jaki ma super dział download :mrgreen:
Co kto sobie wymarzy...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach