jbr  Dołączył: 08 Paź 2013
Bielsko-Biała - poszukiwany użytkownik K-30
Na wstępie witam wszystkich.

Czy znajdzie się jakiś uczynny użytkownik puszki K-30 z Bielska-Białej, lub bywający w Bielsku, który zechciałby poświęcić parę minut (może jakaś kawka lub piwko) i pozwolił na nieinwazyjne "pomacanie" tegoż sprzętu?
Niestety w Bielsku nigdzie nie można tego aparatu pomacać w sklepie, a nie mam obecnie możliwości żeby gdzieś dalej pojechać w dniach i godzinach kiedy są otwarte sklepy mające na stanie te puszki...
Mój dotychczasowy sprzęt został skradziony i stoję przed wyborem nowego systemu. Po analizach na ekranie komputera zainteresowałem się Pentaxem i K-30 ką, ale nie chciałbym kupować w ciemno, bez wzięcia do ręki i przymierzenia jak leży w dłoni itp.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
pozdr.
JBr.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jbr napisał/a:
Niestety w Bielsku nigdzie nie można tego aparatu pomacać w sklepie

Sprawdzałeś w Auchan? Jakieś dwa tygodnie temu leżał tam sobie na półce i czekał ;-)
 
jbr  Dołączył: 08 Paź 2013
Enzo napisał/a:
jbr napisał/a:
Niestety w Bielsku nigdzie nie można tego aparatu pomacać w sklepie

Sprawdzałeś w Auchan? Jakieś dwa tygodnie temu leżał tam sobie na półce i czekał ;-)

A nie, w Auchanie nie byłem. Nie przyszło mi do głowy szukać w markecie :-) Dzięki za sugestię - pojadę i sprawdzę.
pozdr.
JBr.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo, nieładnie - nie odpowiedziałeś koledze na zadane pytanie :->
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
macioh, jak nie jak tak? BTW Pentaksiarzy znam tylko spoza mojej wsi :-P Taka gmina...
 
jbr  Dołączył: 08 Paź 2013
Witam ponownie

Byłem a Auchanie i rzeczywiście jest tam 30-ka. No i ... nie przekonała mnie tak na pierwszy rzut oka, niestety. O ile byłem już prawie zdecydowany, to teraz znów zacząłem się zastanawiać nad innymi opcjami.
Tak czy inaczej - ponieważ w tym markecie nie było możliwości dokładniejszej przymiarki i potestowania (jest tylko 1 szt aparatu, bez baterii, przypięta tymi durnymi drutami do półki) - jeżeli znalazł by się jakiś miły użytkownik, to byłbym bardzo wdzięczny za możliwość przymiarki tego aparatu do ręki bez drutów i działającego :-)
pozdr.
JBr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach