Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Mój plan poszedł w diabły :evilsmile: :roll:
 
Bronek85  Dołączył: 10 Wrz 2011
Czemu to od razu w diabły...a może się z nami podzielisz skoro już poszedł :P
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Co z wędrownymi się dzieje?
Zakończy sie to kiedyś ? xD
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Cały czas postępy ;) sztuka wymaga cierpliwości ;)
 
Bronek85  Dołączył: 10 Wrz 2011
hmmm wyrobić się przed trzecią niedzielą kwietnia:P plan ciekawy tylko którego roku hehe...może kiedyś się doczekam tej wspaniałej puszki
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Przyznaję się bez bicia do przetrzymywania jednej z owych wspaniałych puszek... chętnie przekażę ją w kolejne ręce, tylko nie wiem w czyje... nie wiem nawet w czyjej grupie jestem :lol:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
KBKS napisał/a:
Przyznaję się bez bicia do przetrzymywania jednej z owych wspaniałych puszek... chętnie przekażę ją w kolejne ręce, tylko nie wiem w czyje... nie wiem nawet w czyjej grupie jestem


Jak możesz, weź proszę puszeczkę na spotkanie - ktoś się zaopiekuje.
 
Bronek85  Dołączył: 10 Wrz 2011
po długich wyczekiwaniach w końcu ta wspaniała puszka dotarła w moje łapki tyklko teraz wypatrzeć odpowiednie warunki do cyknięcia foty...kto wie może teraz dostaniemy cudownego przyśpieszenia :D:D
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Mam do rozdania obecnie dwie jednorazówki... ale pytanie co z starą edycją ? Co z nią ??
Bo jak nie to moje dziecinki rozdaję w świat szerzej niż Opolskie, a szkoda.


Proszę - określcie się.


.
 
zyde  Dołączył: 27 Wrz 2009
jakieś coś jest u mnie ... jakieś coś od bronka znaczy
nie wiem co z tym bede jutro robił całość mojego zamysłu projektu...
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Ok ;-) ,
Dużo osób nie cykało jeszcze z Naszej edycji ?
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Ciekawe ile lat jeszcze te aparaty będą wędrować...? :mrgreen:
 
Bronek85  Dołączył: 10 Wrz 2011
Dowiemy się gdy dotrą do celu :D
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Słyszałem że nie liczy się cel tylko droga do niego, ale bez przesady ;-)
Pamięta ktoś jeszcze gdzie był ten cel?
 
zyde  Dołączył: 27 Wrz 2009
zależy który...
ten co ja miałem w ręce wylądował u Janusza, potem poszedł chyba do Sławka... a dalej nie wiem
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
A może by tak zrobić reedycję "wędrujących aparatów", np "wędrujące karty pamięci"? ... ciekawe czy wyprzedziłyby aparaty w drodze do celu? :-D
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Cały myk polega na tym, że w wędrujących aparatach do końca nie wiadomo co się pstryknęło i co pstryknęli inni :) Karty pamięci można podejrzeć :P
Miejmy nadzieję, ze w tym roku odbędzie się jakieś wspólne spotkanie z małą wystawą tychże naszych wypocin. Jak tak dalej pójdzie to klisze się przeterminują :D
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Te klisze to chyba były przeterminowane jeszcze zanim popełniono pierwsze zdjęcia :mrgreen:
Qrde, może by wprowadzić jakieś ograniczenie czasowe, np ustalić odgórnie termin owej wystawy i po prostu zakończyć wędrówkę aparatów bo jak tak dalej pójdzie to będą wędrować do emerytury, a tego wielu z nas może nie doczekać ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach