zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tm napisał/a:
(...)Ja w zeszłym roku prawie rozjechałem padalca na rowerze(!), ale szczęśliwie był piach i nic mu się nie stało, choć najechałem na niego przednim kołem :-/ ...


T taki duży okaz musiał być ;-) Ale taki padalec to (teoretycznie) powinien myśleć i przewidywac, pewnie w tym przypadku po prostu jechał, co wyczerpało wszelkie zasoby systemu 8-) i na myślenie już nie starczyło!
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
Ach ten nasz język polski ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
> Ach ten nasz język polski

...nie złapałem :shock:

[ Dodano: 2006-08-26, 21:09 ]
Hm czyżbyś ty mówił o padalcu, którego Ty, jadąc na rowerze, niemal że rozjechałeś ????
:mrgreen: no ładnie zrozumiałem że ten Twój padalec jechał na rowerze :oops: 8-) :mrgreen: :lol:
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
czasami jak coś napiszę, to sam później nie rozumiem :lol: ( całe szczęście tylko czasami) Na mojej stronie to przynajmniej czytam parę razy, zanim opublikuję :-)
Tak, ja jechałem na rowerze.

 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Miało toto jakieś 20 cm długości, niezwykle wysmukłe, podczas biegu szyja i łepek uniesiony wysoko do góry, dość krótkie nóżki, zdaje się że biały krawat, a umaszczone tak piaskowo.... Acha, ogon też miało, ale szczegółow nie zarejestrowałem...

W pierwszej chwili pomyslałem, że chodzi o jamnika :-D ale później zajarzyłem te 20 cm, więc może łasica.
tm napisał/a:
Ja w zeszłym roku prawie rozjechałem padalca na rowerze(!), ale szczęśliwie był piach i nic mu się nie stało, choć najechałem na niego przednim kołem ...

Nie tak dawno jak wczoraj jechaliśmy z kumplem rowerami i padalec mało nam się pod koła nie wpakował. W zamian za uratowanie zycia musiał wziąć udział w małej sesji foto :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
> W zamian za uratowanie zycia musiał wziąć udział w małej sesji foto

zdjęcia, zdjęcia - a gdzie zdjęcia :?:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A owad może być? :-)

 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
ale ziarenko be
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
wyciągane 800
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
a to Polski czy łamaerynski bąk;p
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zdjęcie owada - może być :!: - chyba jednak pójdę do okulisty, bo ziarna tu to ani ani...
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
nie te lata;p
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
JN napisał/a:
a to Polski czy łamaerynski bąk;p

Nie wiem, nie pytałem.
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
Cytat
a to Polski czy łamaerynski bąk;p

JAKI BĄK!!! to przecież nasz Bombus, Trzmiel! :mrgreen:

PS: Czyżby kolejny OT? :roll:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
zdjęcia, zdjęcia - a gdzie zdjęcia

W aparacie. Jeszcze nie skończyłem filmu.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tm napisał/a:
(...)
PS: Czyżby kolejny OT? :roll:


Na forum KonikiMinolty (na fotopolis) jest taki wątek "O pewnej części ciała Panny Maryny" ;-) To dopiero wątek "Out of Topic"! Ponad 900 postów... :mrgreen:
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
zorzyk napisał/a:
Ponad 900 postów

No to musimy się jeszczę postarać :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Od jakiegoś czasu noszę się z pomysłem, by zawsze w piątek po południu zakładać wątek pn. "Gadające głowy". Zauważyłem bowiem, że wówczas (i przez sobotę) pieprzymy bez sensu o wszystkim i niczym, nabijając posty i produkując OT. Byłby więc taki temat, gdzie możnaby spokojnie gaworzyć o tak poważnych sprawach jak alkohol, białogłowy, "a my ze śwagrem..." lub po prostu ponarzekać. Na dowolny temat. Takie bajdużenie nie do końca trzeźwych/skacowanych użytkowników. A w poniedziałek spokojnie moderator wziąwszy nożyczki usunąłby ów post i byłoby pozamiatane. Czysto, schludnie i kulturalnie.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tm napisał/a:
No to musimy się jeszczę postarać

A pamietacie ten dług wątek na osw? Tam był coś koło 100 postów
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
djack napisał/a:
A pamietacie ten dług wątek na osw? Tam był coś koło 100 postów

Ale wóczas to była jazda ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach