palecwnosie  Dołączył: 17 Mar 2014
67 II naprawa, gdzie ?
Witam szanownych forumowiczow :-) Moj 67 II nagle wyzional ducha, po wlaczeniu nie zapala sie wyswietlacz ani nie daje znaku zycia ogolnie, tak jak by nie bylo baterii. Baterie oczywiscie wymienilem na nowe, bez zmian.

Czy zna ktos z Was serwis wart polecenia, w kraju czy za granica, ktory naprawia ten model ?

dziekuje i pozdrawiam :-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
palecwnosie, skąd jesteś? Jeśli chodzi o Lublin popytaj o serwis na Hryniewieckiego- nie specjalizują się specjalnie w 6x7 ale znają się nie tylko na cyfrówkach. Na początek proponuję zadzwonić.

W razie czego jest jeszcze wątek:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=411
 
palecwnosie  Dołączył: 17 Mar 2014
Dzieki piekne, jestem z Piaseczna ale moge wyslac i na koniec swiata :-) Obdzwonilem wszystkie znane mi serwisy i tak jak z mechanicznym 6x7 nie ma problemu, tak z elektronicznym 67 II jest, bo nikt nie chcial sie za to zabrac :-) Dla tego szukam kogos kto moze naprawiaj juz gdzies 67 II :-)
 
szable  Dołączył: 16 Lut 2012
może Ci to pomoże, w moim P67 zdarzyło się, że nie było reakcji na baterię, a działo się to w plenerze, w trakcie 70km pieszej wędrówki, a ja debil na garbie statyw drewniany, body i 2 szkła, a aparat nie chce współpracować. No ale okazało się, że wystarczyło podgiąć 2 blaszki - styki baterii, i zasilanie się pokazało. Nie wiem jak jest w II ale może podobnie?
Powodzonka.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
II to niestety taki zwierz, który potrafi się zawiesić przy niskiej temperaturze.
To już zupełnie inna elektronika niż 67. Dlatego macherzy nie chcą się tego tykać.
 
palecwnosie  Dołączył: 17 Mar 2014
Jak by ktos kiedys szukal, to ochoczo naprawiono mi mojego 67 II (zepsul sie kondensator i powodowal zwarcie) w http://foto-service.pl/ :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach