Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wiesz, nawet jeśli nie nadajemy się (a przynajmniej większość z nas w tym ja także) do tego by na podstawie proporcji naszych jakże niedoskonałych ciał powstawały dzieła na miarę "Davida" boskiego Michelangelo, to nasze fizjonomie mogłyby z całą pewnoscią posłużyć to zobrazowania typów ludzkich :-) Tak więc mam nadzieję, że Gosia przeprosiny przyjęła i pentaxa jeszcze nie sprzedała i na tym plenerze (o ile do niego dojdzie) się pojawi. W każdym razie czekam z niecierpliwością i poczuciem winy na przerwanie przez Nią milczenia....
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
O rany - ale zamieszanie :)

1. Na nikogo sie nie obrazilam. Doszlam tylko do wniosku, ze plenery, to samcza rozrywka skladajaca sie glownie z chlania piwa i opowiadania swinskich dowcipow. A na takich imprezach baby [czyli wg was plec piekna [?]] nie jest mile widziana [bo np. przeszkadzaja, marudza itp] :-) No i OK. Tez wole facetow ;-) A post MArka odczytalam jako lekko eeee... rubaszna odpowiedz ;)

2. Dla mnie slowo laska/laseczka jest lekkim okresleniem dziewczyny. Ale w pewnych kregach na pewno ma znaczenie dwuznaczne. Nastepnym razem bede bardziej precyzyjna :)

3. Swoich Pentaksow nie sprzedalabym i tak, bo mam do nich gleboki zwiazek emocjonalny :-)

4. Jesli o mnie chodzi, to chetnie zapoznam sie osobiscie z grupowiczami. Tak wiec ustalajcie chlopaki terminy, a postaram sie dopasowac. O czynnym wybieraniu miejsca i terminu moge tylko pomarzyc, bo jutro z rana wybywam w ukochane Bieszczady. Mam nadzieje, ze jak wroce nie bedzie juz wszystko zaklepane i termin bedzie mi odpowiadal.

Przepraszam za cale zamieszanie, ktorego bylam niechcacy przyczyna :-)

Mygosia
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
4. Jesli o mnie chodzi, to chetnie zapoznam się osobiscie z grupowiczami. Tak wiec ustalajcie chlopaki terminy, a postaram się dopasowac.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
czy napewno napisalas to co napisalas ????? :lol:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
mygosia napisał/a:
4. Jesli o mnie chodzi, to chetnie zapoznam się osobiscie z grupowiczami. Tak wiec ustalajcie chlopaki terminy, a postaram się dopasowac.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
czy napewno napisalas to co napisalas ????? :lol:


Jasny gwint - teraz to ja juz naprawde nie wiem co napisalam, co chcialam napisac, i jak wy to zinterpretujecie [ale jestem pewna ze nie tak jakbym chciala] :shock:

Prosze o laske - nie czytajcie miedzy wierszami i nie imputujcie mi czego nie napisalam, pls ;-)

NIE chodzilo mi o BARDZO bliskie zapoznanie sie osobiste, a dopasowanie mialo byc tylko terminowe. Uff... :-/
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak widać nie jestem jedynym, który pokusił się o swoistą nadinterpretację Twojej wypowiedzi Mygosiu :-D Ale tylko mnie jednemu się dostało... :-x
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Proponuję zatem aby zorganizować "plener Małopolan" :mrgreen: Np. Gdzieś w Beskidzie Niskim albo Sądeckim.... Małopolanie zgłaszać się proszę! :-D

No i co - pojechaliscie?
Przypominam, ze jesien sie zbliza wielkimi krokami :mrgreen: A jesien w Malopolsce/Podkarpaciu to jest to :!:
Teraz, kiedy mam juz statyw, wezyk i velvie w lodowce, to chyba sobie nie odpuszcze. I Wam byc moze tez 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach