Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ja mam Silverfasta, który był ze skanerem.
Mechanik napisał/a:
na ebayu praktycznie nie istnieje.
No ja mam go ze sklepu. A na Allegro występują.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mechanik napisał/a:
Ale spróbuję tego Epsona, tylko nie wiem, czy będę miał do niego oryginalny software.

Są na stronie Epsona do wszelkich Windowsów.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Mechanik, zdjęcia ze średniaków (6x7 i 6x4,5) skanuje Epsonem V500. Jak na moje potrzeby i wymagania jest wystarczająco. Zresztą jeśli przeglądniesz wątki ze zdjęciami ze średniaków, znajdziesz tam kilka moich.
Co do Pentaxow 645 i 645n, to oba mam i obydwoma robie zdjęcia. Jak do tej pory wychodzily i z jednego i z drugiego ;-) . Jakie roznice wg. mnie .... w 645n masz lepszy teoretycznie pomiar światła. Do tego na filmie 120 masz 16 klatek a na 645 tylko 15. Działa Potwierdzenie ostrość, wiec całkiem dobrze ostrzy sie manualnymi szklami. Dostepne są przejściówki dla Pentaxa 67, psixa i hasella.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dodam tylko, że AF w 645n jest naprawdę dobry. W porównaniu do nowoczesnych aparatów jest też superekologiczny i energooszczędny - wsad 6 paluszków (innych niż filipinki) wystarcza do zrobienia wielu, wielu zdjęć.
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
No cóż, dzięki za wszystkie odpowiedzi, ja też kupiłem w końcu 645, choć chciałem 645N, ale to musi poczekać. Na ładny niezniszczony korpus jeszcze mnie nie stać, ale może w przyszłym roku... Jak będę miał co pokazać, to się oczywiście pochwalę, a już na pewno będę tu stałym bywalcem :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach