tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu, możemy osłabić też inne drużyny. Niezgodne z przepisami trampki, niedozwolone ogumienie na pierścieniu ustawiania ostrości albo nieświeży oddech po czyszczeniu przedniej soczewki...

W turniejach najbardziej podobają mi się zwyczaje hokeistów. Jak coś jest nie tak, zawsze można przeciwnika ochłodzić o płytę lodowiska.

Obawiam się tylko o to losowanie i udział w imprezie. Zwyczajem pzpn drabinka zostanie ustawiona w sposób pseudo pseudolosowy, a zamiast biletów, bo te rozejdą się wśród działaczy, kupić będzie można rozgrywkę w danej kolejce. Nie to, żebym był specjalnie przeciwny tym wypracowanym przez lata sportowym zwyczajom - po prostu obawiam się, że nikt mnie nie zaliczy do działaczy, a i na zakładach w kolekturze też nic nie ugram w tych rozgrywkach, bo nie znam ustawiaczy tejże ligi.

Zatem pozostaje mi tylko zgłosić się do uczestnictwa i liczyć, że jako zawodnika ktoś zechce mi sponsorować udział oraz w imię pojętych tylko jemu interesow pozwoli dotrzeć jak najbliżej finału.

Wychodząc naprzeciw sprzyjającemu losowi informuję Pucharacza, że z powyższych nagród najbardziej interesuje mnie ciągany na żyłce wędkarskiej P1800 z oponami o bieżniku zgodnym z materiałem stringów w kolorze grzybicy hodowanej na aluminiowej folii wzmacnianej włoknem szklanym utwardzanym grafitem czarnobylskim.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Dla zgłoszonych 24 osób mogło by to wyglądać np. tak:



(FW - liczna przeprowadzonych już fotowyzwań, reszta chyba jasna)

Oczywiście można stworzyć wtedy 6 grup po 4 osoby. To już do ustalenia ;-)

Pytanie do włodarzy forum - czy byłaby możliwość wydzielenia osobnego poddziału na forum dla turnieju? Oczywiście jeśli już wszystko zostanie dograne :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol napisał/a:
Pytanie do włodarzy forum - czy byłaby możliwość wydzielenia osobnego poddziału na forum dla turnieju? Oczywiście jeśli już wszystko zostanie dograne :-)
Myślę, że fotowyzwanie to dobre miejsce.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
jorge.martinez, na dobrą sprawę tak, można przecież temat przykleić ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Jak to sympatycznie, że komuś się chce :-B Ja wstępnie zgłaszam swój udział.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fenol, Jeśli chce Ci się zaangażować w organizację to dawaj śmiało. Otowyzwanie to dobre miejsce, refulamin i drsbinkę przykleimy.

:-D

Jeszcze trzeba tematy wybrać z tej wielkiej puli.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
tref napisał/a:
Fenol, Jeśli chce Ci się zaangażować w organizację to dawaj śmiało.


Chętnie się spróbuję w roli organizatora :-D postaram się przez weekend sklecić regulamin ;-)

tref napisał/a:
Jeszcze trzeba tematy wybrać z tej wielkiej puli.


Wydrukuję, potnę na paski i będę losował na bieżąco :-P Podobnie zostaną rozlosowane grupy ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pamiętaj-przez przypadek potarty o spódnicę losującego kopciuszka pierścionek z bursztynem przyciągnie karteczkę z tematem. ;-)

A na poważnie - jakbyś potzrebował pomocy- pisz. Wątek przykleimy po powstaniu.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Żeby nie zaśmiecać wątku z regulaminem i zapisami:

Tak się zastanawiam, bo dałem termin zgłoszeń do 16 maja, ale odzew jest tak duży (co mnie cieszy!), że boję się, że do tego czasu będziemy tam mieli ponad setkę zawodników i turniej będziemy rozgrywać przez dwa lata :lol: (oczywiście zdaję sobie sprawę, że szybkość pojawiania się kolejnych uczestników z czasem zmaleje).

Pytanie więc do Was:
Co sądzicie o tym, by skrócić czas zapisów do np. końca kwietnia, lub wprowadzić limit miejsc w turnieju? Od razu zaznaczę, że nie chce nikomu ograniczać możliwości wzięcia udziału w zabawie, im nas więcej tym ciekawiej :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol napisał/a:
Co sądzicie o tym, by skrócić czas zapisów do np. końca kwietnia, lub wprowadzić limit miejsc w turnieju? Od razu zaznaczę, że nie chce nikomu ograniczać możliwości wzięcia udziału w zabawie, im nas więcej tym ciekawiej :mrgreen:
Jestem za limitem.

Pomyślałbym też o wprowadzeniu rezerwy. Jeden Aparat pokazał, że zapał niektórych znika jeszcze przed rozpoczęciem zabawy (4 uczestników zgłosiło się i zamilkło).
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
jorge.martinez napisał/a:
zapał niektórych znika jeszcze przed rozpoczęciem


Faza grupowa szybko takie osoby wyeliminuje. Oczywiście można próbować wprowadzić kogoś na to miejsce, jeśli delikwent nie da znaków życia od samego początku.

W takim razie proponowałbym limit 36 osób (6 grup po 6 osób) + 4 osoby w rezerwie.

Ale poczekam, aż wypowiedzą się jeszcze inne osoby ;-) Fakt, że im szybciej zapisy zamkniemy i przejdziemy do zabawy, tym mniej osób zapomni, że się zgłosiło ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol napisał/a:
Fakt, że im szybciej zapisy zamkniemy i przejdziemy do zabawy, tym mniej osób zapomni, że się zgłosiło
O, to, to!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jestem za skróceniem i to np. do najbliższej soboty. Sporo czasu na zapisy ten tydzień, a okres nie jest jeszcze urlopowy, więc większość ma szansę.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Jak się rzekło, tak się zrobiło:

okres zapisów skrócony do 25 kwietnia (sobota), wprowadzony limit miejsc (36 + 4 rezerwy).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach