Wybieramy 3 najlepsze fotografie edycji
01
6% Complete
12 (6%)
02
18% Complete
35 (18%)
03
5% Complete
11 (5%)
04
7% Complete
14 (7%)
05
11% Complete
21 (11%)
06
7% Complete
14 (7%)
07
1% Complete
2 (1%)
08
0% Complete
0 (0%)
09
2% Complete
5 (2%)
10
10% Complete
19 (10%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
1% Complete
3 (1%)
13
5% Complete
11 (5%)
14
0% Complete
0 (0%)
15
8% Complete
15 (8%)
16
11% Complete
22 (11%)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja napisał/a:
krew się nie leje, co za NUDA


Poczekaj, aż turniej wystartuje :lol:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bo się kolega na B nie udziela w tym wątku :-P
Kolego na B - bez urazy to tylko taki żart :-B
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
A skoro już się tak milusio zrobiło, to może wsadzę kij w mrowisko i zadam Wam wszystkim pytanie: czy głosujecie na swoje prace w tym i innych konkursach na Forum? Ja miałam poważny dylemat moralny z tym związany, w końcu nie zagłosowałam wcale. Okazuje się, że jednego głosu mi zabrakło do wyższego (ex aequo) stopnia na podium. Oczywiście, wszystko to zabawa, nie chodzi o wygraną, ale JAK ZAWSZE się zgapiłam i nie powalczyłam o swoje. Wszystko to piszę z przymrużeniem oka, ale pytanie stawiam serio: czy wypada tu (i w szykującym się turnieju w którym też mam wystartować) głosować na swoje prace?

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nie wiem czy wypada, ale jak wysyłam to też nie głosuję i też mi kiedyś 1 brakło i i tak nie głosuję.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja napisał/a:
czy głosujecie na swoje prace w tym i innych konkursach na Forum?


Głos oddaję, ale nigdy na swoje prace. Po prostu je omijam przy wyborze ;-)
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
W edycji zabawy, do której coś wysłałem nie głosuję.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
spacja napisał/a:
A skoro już się tak milusio zrobiło, to może wsadzę kij w mrowisko i zadam Wam wszystkim pytanie: czy głosujecie na swoje prace w tym i innych konkursach na Forum? Ja miałam poważny dylemat moralny z tym związany, w końcu nie zagłosowałam wcale. Okazuje się, że jednego głosu mi zabrakło do wyższego (ex aequo) stopnia na podium. Oczywiście, wszystko to zabawa, nie chodzi o wygraną, ale JAK ZAWSZE się zgapiłam i nie powalczyłam o swoje. Wszystko to piszę z przymrużeniem oka, ale pytanie stawiam serio: czy wypada tu (i w szykującym się turnieju w którym też mam wystartować) głosować na swoje prace?

W zeszłym roku przegrałem drugie miejsce, o jeden głos (tak jak ty) samemu głosując na to zdjęcie :-P . Myślę, że raczej nikt nie głosuje na swoje prace, ale udział w głosowaniu biorę zawsze. Czasem ograniczam się np do oddania jednego głosu na zdjęcie, które podoba mi się najbardziej, zamiast masowo dokarmiać konkurencję :evilsmile:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
lukarch napisał/a:
Czasem ograniczam się np do oddania jednego głosu na zdjęcie, które podoba mi się najbardziej, zamiast masowo dokarmiać konkurencję


A tak, ja też czasem ograniczam się do mniejszej ilości głosów, ale co ważne - zawsze głosuję na rzeczywiście te zdjęcia, które mi się najbardziej podobają. To nic, że zmniejszam swoje szanse na wygraną. To zabawa ;-) a moje zdjęcia mają same się bronić ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Fenol napisał/a:
zawsze głosuję na rzeczywiście te zdjęcia, które mi się najbardziej podobają

potrafisz być obiektywny, gdy sam konkurujesz? szacun :-B
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Oj Fenol, uciąłeś mi w cytacie emotkę i wyszło, że ja taki pazerny i wyrachowany jestem. A tak na serio to robię dokładnie tak jak Ty.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
spacja napisał/a:
potrafisz być obiektywny, gdy sam konkurujesz?

No nie wiem czy to jest możliwe choćby z tego względu, że swoje zdjęcie znasz dużo lepiej niż inne i doskonale widzisz gdzie są błędy. Co nie znaczy, że inni to widzą. Poza tym, nie wiem czy Wy tak macie, ale mi się moje zdjęcia bardzo szybko nudzą. Dzisiaj jest super a pojutrze już jest takie se. Co dalej nie będę pisał.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
pchając głębiej kij w mrowisko:

Fenol napisał/a:
zawsze głosuję na rzeczywiście te zdjęcia, które mi się najbardziej podobają

to jeszcze jedno pytanie, nie tylko do Fenola: czy czasem zdarza się, że własne zdjęcie najbardziej Ci się podoba? negatywną odpowiedź uznam za kokieterię!!

SlicaR napisał/a:
swoje zdjęcie znasz dużo lepiej niż inne i doskonale widzisz gdzie są błędy

... ale czyż emocje (np. pozytywne wspomnienia) nie czynią go doskonalszym od innych?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja napisał/a:
potrafisz być obiektywny, gdy sam konkurujesz?


Nie wiem czy obiektywny, bo jednak każda ocena zdjęć jest moim zdaniem subiektywna, ale po prostu traktuję to, jakby moich zdjęć na liście nie było :-)

lukarch napisał/a:
Oj Fenol, uciąłeś mi


Wybacz, to było całkiem niechcący :evilsmile:

lukarch napisał/a:
A tak na serio to robię dokładnie tak jak Ty.


:-B

[ Dodano: 2015-04-24, 23:05 ]
spacja napisał/a:
czy czasem zdarza się, że własne zdjęcie najbardziej Ci się podoba?


Oczywiście, dlatego dziwię się, że nie zajmują one trzech pierwszych miejsc :mrgreen:

A poważnie, to nie mogę rozsądnie spojrzeć na moje zdjęcia - chciałbym by były dobre, ale wiem, że sporo im brakuje. Jednocześnie skoro je wybrałem i tu wysłałem, to uznałem, że nie będzie wielkiej siary ;-) ergo może się zdarzyć, że któreś kiedyś uznam za lepsze od konkurencji. Tak czy inaczej pomijam je całkowicie w głosowaniu, nie zaprzątając sobie nimi głowy i czekam na to jak Wy je ocenicie.
 

AJ  Dołączył: 03 Paź 2013
Dziękuję za glosy :oops: :-B
Sporo dobrych prac, gratulacje!
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
AJ, gdzie zrobiłeś swoje zdjęcie? Co to za budynek? Widzę, że też jesteś z Gdańska, ale jakoś nie rozpoznaję tej budowli.
 

AJ  Dołączył: 03 Paź 2013
Teatr Szekspirowski zwany przez niektórych Sarkofagiem Budynia ;-)

 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
AJ napisał/a:
Teatr Szekspirowski
no i wszystko jasne - jest na mojej liście do zwiedzenia w najbliższym czasie :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach