tm  Dołączył: 14 Sie 2006
Zaproszenie do galerii
Zapraszam wszystkich do mojej galerii zdjęć pod adresem: http://tomek_m9.w.interia.pl/

Obiektywna krytyka mile widziana, byleby nie wpędzić mnie w depresję ;-) .

Może ktoś chce kupić zdjęcia za 2299 zł :-D ?

Strona w ostatecznej wersji ( php) będzie zmieniała bez problemu wygląd o każdej porze dnia. Teraz wychodzi jej to trochę średnio :-) , ale pod koniec września lub na początku paźdź. przeniosę ją na serwer z php, gdzie wszystko będzie dobrze chodziło.
Niestety póki co najlepiej oglądać w przeglądarkach opartych na IE.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Niestety, stronka mi nie wchodzi :(
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
argawen napisał/a:
Niestety, stronka mi nie wchodzi :(


Alternatywny link ( strona statyczna, bez dodatków, działa pod każdą przegladarką):
http://www.makrofotografi...oja_fotografia/

Pod avant browserem 10.2 build 52 ten link działa.

[ Dodano: 2006-09-03, 14:09 ]
61 wyświetleń i żadnych ocen zdjęć ;-) ?
Proszę, powiedzcie co myślicie o nich.
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
tm napisał/a:
Proszę, powiedzcie co myślicie o nich.


Chciałeś to masz: niektóre kadry mają potencjał, ale ostrości nie mają, może wyrzuć tę kliszę jako filtr to lepiej będzie.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tm napisał/a:
Obiektywna krytyka mile widziana, byleby nie wpędzić mnie w depresję .

Skoro sam chcesz, to proszę:
"Łysica jesienią" - niektóre kadry sprawiają wrażenie przypadkowych, dwa są prawie identyczne, nie lepiej było zdecydowac się na pokazanie jednego? Przy takiej pogodzie najlepiej pokazywać jak najmniej nieba. To białe, zasnute mgłą niebo jest nieciekawe, lepiej skupić się na szczegółach. Chyba, że masz możliwość pojechania tam przy lepszej pogodzie. Jesień nie zawsze jest pochmurna
"Księżyc" - kilka zdjęć nieostrych, nie dawałbym ich w ogóle na stronę, zostawiłbym tylko te dobre - a parę dobrych tam jest :-)
"Chmury" - to oczywiście kwestia gustu, ale mi te zabawy kolorem jakoś nie pasują. Zielone niebo? Lepsze byłoby B&W, albo pobawić się tylko kontrastem, a kolory zostawić normalne
"Makro" - j.w. tzn. wyrzucić nieostre zdjęcia, zostawić te dobre
"Czarno - białe" są OK :-)
"Światło i cień" - ot zabawa światłem, czasem warto sobie poćwiczyć.
Ogólnie jedna rada, zrób ostrą selekcję zdjęć zanim wrzucisz na stronę
tm napisał/a:
byleby nie wpędzić mnie w depresję

Nie ma co wpadać w depresję, ćwiczenie czyni mistrza. Pozdrawiam
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
djack napisał/a:
zrób ostrą selekcję zdjęć

Rozumiem :-) . Niestety mój aparat ma bardzo duże problemy z ustawianiem ostrości na dalszych obiektach i w gorszych earunkach. Nad głębią ostrości też nie mam w zasadzie kontroli... Powtarzające się kadry sam teraz widzę :oops: ( postaram się usunać je jeszcze w tym tygodniu, a jak nie to zrobię to dopiero pod koniec września, po przyjeździe)

Dzięki za odpowiedzi, teraz będę wiedział nad czym muszę jeszcze popracować.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach