Wybieramy 3 najlepsze fotografie
01
5% Complete
7 (5%)
02
3% Complete
4 (3%)
03
6% Complete
8 (6%)
04
12% Complete
15 (12%)
05
3% Complete
4 (3%)
06
1% Complete
2 (1%)
07
17% Complete
21 (17%)
08
8% Complete
10 (8%)
09
4% Complete
5 (4%)
10
5% Complete
6 (5%)
11
5% Complete
7 (5%)
12
9% Complete
11 (9%)
13
3% Complete
4 (3%)
14
0% Complete
1 (0%)
15
3% Complete
4 (3%)
16
2% Complete
3 (2%)
17
4% Complete
5 (4%)
18
0% Complete
1 (0%)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Głosowanie - Oczko 2015 - Edycja VI
Zapraszam do glosowania w VI Edycji konkursu Oczko, czyli 21 dni na fotografię 2015.

Temat Edycji - Dzieje się (Reportaż/Street/Wydarzenie/Sport)

Głosujemy na maksymalnie 3 zdjęcia

Termin głosowania - do 16.07 (północ)

Link do paczki z wszystkimi zdjęciami edycji:
http://my.pentax.org.pl/j.../konkurs_VI.zip

Wątek z regulaminem znajduje się tu: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=48361

Galeria prac VI edycji Oczka 2015:

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ależ obrodziło! Trzeba się dokładniej przyjrzeć przed oddaniem głosu ;-)

 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Ja swojego faworyta już znalazłem ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Jorge, a dlaczego jest 18 prac, a 17 pozycji w ankiecie? ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol, dzięki za zwrócenie uwagi.
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
jest w czym wybierac ;]
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Po dłuższym zastanowieniu się głos w końcu poszedł :-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Ja także w końcu się zdecydowałem. :-)
 
jerzy65  Dołączył: 10 Kwi 2009
głosy oddane :roll:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Mam nadzieję, że nie wpłynę moim postem na wynik głosowania, ale nie mogę się powstrzymać przed upublicznieniem mojego odkrycia :mrgreen:

Muszę przyznać, że walczyć z taką konkurencją to przyjemność, a zobaczyć jedno ze zdjęć w mediach, to już w ogóle:

http://www.fakt.pl/polity...uly,558643.html

;-) :evilsmile:
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Przynajmniej dowiedziałem się kto jest na zdjęciu, ale nadal gościa nie kojarzę.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
pinkman, jak głosi podpis pod zdjęciem: "Tomasz Karolak, znany z serialu "Rodzinka.pl" :lol:

Widać szczęśliwy człowiek z Ciebie - nie miałeś okazji oglądać żadnej "polskiej komedii" ostatnich lat ;-)
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
To się akurat zgadza - ostatnie co miło wspominam to "Dzień świra" :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zostały 3 godziny na głosowanie.
 

Gunner  Dołączył: 16 Kwi 2010
Fenol napisał/a:
Mam nadzieję, że nie wpłynę moim postem na wynik głosowania, ale nie mogę się powstrzymać przed upublicznieniem mojego odkrycia :mrgreen:

Muszę przyznać, że walczyć z taką konkurencją to przyjemność, a zobaczyć jedno ze zdjęć w mediach, to już w ogóle:

http://www.fakt.pl/polity...uly,558643.html

;-) :evilsmile:


taka ciekaowstka, to zdjecie bylo powielane kilkukrotnie, miedzy innymi na okladce

 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Ha! Na podium dokładnie te 3 prace na które głosowałam! Gratuluję zwycięzcom! I głosującym - dobrego gustu ;) Czy poznamy autorów prac?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
A oto wyniki:

Pierwsze miejsce: Zdjęcie 07 | Autor: szybkiparowóz
Drugie miejsce: Zdjęcie 04 | Autor: Gunner
Trzecie miejsce: Zdjęcie 12 | Autorka: piorunka

Gratulacje!
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
jorge.martinez, mógłbyś wymienić wszystkich autorów zdjęć
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Proponuję by autorzy sami się ujawnili i napisali coś o swoich zdjęciach.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Nazywam się szybkiparowoz i do pracy chodzę piechotą. Bardzo się cieszę, że w końcu coś wygrałem. Trochę szkoda, że nie w Lotto albo Trzy Słonie, ale po prawdzie w te ostatnie miałem małe szanse, bo nie wysłałem swoich prac.

Zdjęcie numer 07 (zgłoś się), które wskazaliście, szanowni głosujący, swoimi dwudziestoma jeden kliknięciami jako najlepsze w tej edycji Oczka, jest mojego autorstwa. Moja żona twierdzi, że jest to zdjęcie czarno-białe, ale to oczywiście nieprawda - jest w przeważającej części szaro-bure, a miejscami nawet szaro-szare; wielu z was uzna to za wadę, ale nic na to nie poradzę, stare Nikony - nawet te pełnoklatkowe, jak mój - tak już mają. Wracając do fotografii: zdjęcie przedstawia fragment ruchliwej ulicy, uchwycony w niezadługim, ale też nienadzwyczajnie krótkim odcinku czasu. Z uwagi na to, że było późne popołudnie, a matryca Kodaka, której używam we wspomnianym wyżej Nikonie, ma tylko jedną czułość 400 ASA, otóż uwzględniając całą tę wiedzę i szacując na oko użytą przysłonę na oko/ło f/4, myślę, że zdjęcie było naświetlane przez 1/125 sekundy. Z racji tego, że dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografią, nie wszystko mi wychodzi tak jak bym chciał. Teraz też ta kobieta z wąsem zdążyła uciec z kadru nim się Nikon zebrał do zdjęcia (mówiłem już, to stary model); za to przedziwnym zbiegiem okoliczności trafiła się ta dziewczynka w różowym (na waszych monitorach jasnopopielatym, proszę nie regulować odbiorników) kasku rowerowym. I tak już została.

Dziękuję wszystkim za oddane głosy. Na zwycięską siódemkę oraz na jedynkę i jedenastkę, bo też moje.

[ Dodano: 2015-07-21, 09:40 ]
Dodam jeszcze, że mi się podobały zdjęcia: nieznanej mi dotąd stacji pasyjnej (4), facetów w piżamach (8), reklamy "Słonia" (9) i dwa z cyrku (12 i 14). No i klimatycznie osadzona Nyska (5) też fajna. Nie głosowałem, wiadomo, żeby swoich zdjęć nie pogrążać, ale teraz już mogę chwalić, prawda?

Chętnie się za to dowiem, o co chodzi (właściwie: schyla się) na piętnastce...


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach