przemoo  Dołączył: 03 Lis 2009
RX100
Witam

Czy ktos z forumowiczow mial okazje robic zdjecia soniakiem rx100 z pierwszej wersji?
 

misiakuu  Dołączył: 02 Sty 2012
Z trzeciej...
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
No ja go codziennie noszę w plecaku. Jest to bardzo dobry aparat.
 
jaceek81  Dołączył: 19 Paź 2010
Ja także posiadam i mogę polecić.
 
przemoo  Dołączył: 03 Lis 2009
Teraz I jest w dobrej cenie. Koledzy moze mieliscie tez okazje II uzywac... Lepiej nowke I czy uzywke II. Niby lepsza matryca, usprawniony AF. Na papierze wyglada lepiej ale w rzeczywistosci moze te roznice beda marginalne. Jeszcze jedno moze ktos mial okazje soniaka z fuji x10 porownac?
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
X10 jest większy od rx100 - ja kupując tego typu aparat wybierałem z tych naprawdę kompaktowych (soniacze rx100, fuji xf1 i nowsze z serii XQ). Przykładowe fotki (w tym rawy) można bez problemu w sieci wyszukać, porównać i wyciągnąć wnioski.
 
przemoo  Dołączył: 03 Lis 2009
kerad napisał/a:
X10 jest większy od rx100 - ja kupując tego typu aparat wybierałem z tych naprawdę kompaktowych (soniacze rx100, fuji xf1 i nowsze z serii XQ). Przykładowe fotki (w tym rawy) można bez problemu w sieci wyszukać, porównać i wyciągnąć wnioski.


akurat różnica w gabarytach między x10 a rx100 akurat dla mnie nie ma znaczenia. W spodniach aparatu nosić nie muszę. Na fotki i testy na necie poświeciłem już dużo czasu, zresztą nie zawsze oddają to jak aparat sprawdza się w codziennym użytkowaniu, dlatego bardziej wolę wysłuchać spostrzeżeń użytkowników niż opierać się na suchych faktach
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Włąściwie to każdy będzie dobry, więc który się bardziej widzi - cenowo, wizualnie. Jak używkę to może lepiej na gwarancji. Generalnie jest więcej topowych kompaktów. Sony ma świetny stosunek wielkości matrycy do korpusu, ale myślę, że większość go wybiera bo jest maleńki. Większe korpusy mają zaś większą krotność zooma.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach