Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej.
Zapraszam wszystkich na wernisaż fotografii pt. "Mistrzowie mistrza" w najbliższy piątek 5 września o godz. 18 w Galerii FOTART przy ul. Monte Cassino 5.
Mistrz fotografii Rysiek Dąbrowski ZPAF (obecnie w Berlinie) zaprosił pięciu fotografów, którzy w latach 70-tych uczyli Go fotografii i tak powstała ta wystawa. A oto nazwiska tych pięciu: Z.Wróblewski, Z.Sienkowiec, J.Piszczatowski, Z.Pacholski
i M.Hermanowicz.
Oprawę muzyczną zapewnią: Wojtek Rapa i Zbyszek "Bitels" Włodarczyk.
Do zobaczenia w piątek. Serdecznie zapraszam. :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Witaj Zbyszku,
Miałem wpaść, przejeżdżając autem obok galerii w poszukiwaniu miejsca parkingowego ... i jak zobaczyliśmy te dzikie tłumy, to stwierdziliśmy, że nasza "czwórka" nie da rady wejść... Tłumnie było!
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Witam.
Składam wszystkim Pentaksiarzom serdeczne życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku a w Nowym Roku życzę wspaniałego sprzętu i inwencji twórczej w realizacji tej wspaniałej pasji jaką jest FOTOGRAFOWANIE ! :-D
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Wesołych i śnieżnych Świąt.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Wszystkiego dobrego!



Pozdrawiamy!
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Siemka. Mam pytanie. Polecicie jakiś serwis foto w Szczecinie? Zablokował mi się pierścień ostrości w Samynagu 8 mm. Wiecie czy gdzieś by sobie z tym poradzili?
pozdro!
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
A w Szczecinie jest jakiś większy wybór serwisów foto.? Ja wiem tylko o jednym, na Piastów. Mają nawet jakąs niewielką strone internetową. Nie mam pojęcia jak z jakością roboty, ale wg tego co piszą na stronie to chyba by sie podjęli takiej roboty.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Tu byłeś:


PS> Zdjęcie zapożyczone z sieci.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
SeizeThePicture, dzięki, własnie szukałem do nich telefonu, Ci z piastów niestety nie raczą odebrać
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
napisz jak cie obsłużą, warto by wiedzieć czy jest jakoś godny uwagi serwis w Szczecinie
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Niestety nie byli w stanie mi pomóc, Pan powiedział, że człowiek, który zajmował się naprawą obiektywów jest na rencie, a im się to po prostu nie opłaca...
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
No to zostaje ten na piastów, albo wysyłka
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Koleżanki i Koledzy, proszę o pomoc.
Zainstalowałem w laptopie program GIMP 2.8 i teraz jak chcę wyświetlić jakieś zdjęcie w DOKUMENTY to włącza mi się Gimp gotowy do obróbki zaznaczonego zdjęcia. A ja chcę sobie tylko oglądać zdjęcia bez pomocy Gimpa. Co robić? :-(

[ Dodano: 2015-09-26, 16:02 ]
Halo !
Problem rozwiązany dzięki pomocy Seize The Picture. Okazało się, że to mały drobiazg ale dla znawcy, dla mnie to był poważny problem alej jest już O.K.
Dziękuję.
:-B

[ Dodano: 2016-09-17, 19:04 ]
Coś nam spadła aktywność na naszym portalu. Nikt nie pokazuje zdjęć. Nikt nie powiadamia o imprezach i plenerach. Kiepsko jest.
Galeria fotografii FOT-ART z ulicy Monte Cassino została przeniesiona do Szkoły Artystycznej TOP-ART na ul. Wyszyńskiego 14.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
:-)

[ Dodano: 2016-12-18, 13:39 ]
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku składam wszystkim sympatykom Pentaxa serdeczne życzenia Wesołych Świąt oraz nowych zakupów najnowszych modeli aparatów i obiektywów oczywiście Pentaxa.
Zbyszek :lol:
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Eustachy napisał/a:

Mimo iż "krzywy las" jest tak blisko Szczecina, niewiele osób o nim wie, a jeszcze mniej jak on taki "koślawy" urósł.


Już więcej ludzi wie. "Niewyjaśnione tajemnice świata (The UnXplained) 1 odc. 3. Mniej więcej w połowie odcinka :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Faktycznie cisza. Ja dzisiaj mojego mz-s'a oraz 6x7 wyprowadzam na spacer...
 
Darek M  Dołączył: 10 Lut 2018
arekzg napisał/a:
Eustachy napisał/a:

Mimo iż "krzywy las" jest tak blisko Szczecina, niewiele osób o nim wie, a jeszcze mniej jak on taki "koślawy" urósł.


Już więcej ludzi wie. "Niewyjaśnione tajemnice świata (The UnXplained) 1 odc. 3. Mniej więcej w połowie odcinka :-)

Tu też wspominają tak więc jest głośniej o naszym lesie...
https://www.google.com/am...nik/sp1mx1c.amp
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
hejka, sporo czasu mnie nie było, parę życiowych zawirowań zmusiło mnie do sprzedaży sprzętu, zmiany trybu życia i aktywności ale... stara miłość nie rdzewieje, więc wracam z komicznym k-s1 i kapiątką ( z drugiej reki rzecz jasna ), serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie dla Eustachy, Zbyszek, Wojtek, Andrzej. Szkoda, że taka tu cisza może damy rade ożywić grupę?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
No witaj! Cieszę się żeś zdrowa i dobrze wyposażona. Także pozdrawiam i obyśmy wszyscy odżyli. Jak najprędzej.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
SeizeThePicture napisał/a:
No witaj! Cieszę się żeś zdrowa i dobrze wyposażona. Także pozdrawiam i obyśmy wszyscy odżyli. Jak najprędzej.


No, wow, jak sie cieszę że się odezwałeś :-B :-B :-B :-B
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Tylko czekać aż wakacje będą bliżej końca i odezwie się ktoś jeszcze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach