kocqr  Dołączył: 19 Lip 2015
K-3 ustawianie daty
Cześć,
Za każdym razem kiedy wkładam baterie po naładowaniu muszę na nowo ustawiać datę ( nie trzyma pamięć). Czy to jest normalne w K-3 czy coś robię nie tak zatwierdzając tylko ustawienia na koniec czy problem ze sprzętem?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
strzelam że padła bateryjka podtrzymująca zegar
 
kocqr  Dołączył: 19 Lip 2015
taka myśl przechodzi mi przez głowę ale aparat jest nowy, ma 2 miesiące:(
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Zrób eksperyment: wsadź świeżo naładowaną baterię do aparatu i podłącz aparat do kompa na jakiś czas. Podobne zachowania są w k-30 i k-r, u mnie przestał resetować datę po tym, jak jak aparat postał zapomniany i podłączony do komputera.
 
bokaj  Dołączył: 24 Cze 2007
Sorry, że odświeżam tak starawy temat, ale mam w nowym (5 m-cy) K-3 podobny problem jak autor wątku. Usiłowałem się do tego przyzwyczaić, bo kupiłem jeden z ostatnich chyba K-3 na rynku i opcja wymiany pewnie nie wchodzi w grę, lecz jednak zaczyna mnie wkurzać ta konieczność ustawiania daty za każdym razem. (w poprzedniej puszce, K200 D, oczywiście nie miałem z tym żadnych problemów). Znalazłem dziś ten wątek i chciałbym spróbować sposobu zastosowanego przez @fuen. Tylko nie wiem, jakim kabelkiem podłączyć aparat do kompa (na wyposażeniu brak). Jest to jakiś określony z nazwy typ kabla - bo żaden z tych, którymi dysponuję nie pasuje.
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach