technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Ekajana napisał/a:
Realnej bo jakąś tam daje, ale nie ma ona w zasadzie znaczenia.
Przewagę daje hipsterom w kolorowych skarpetkach ;-)
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
No, bo np. jakbym miał taką leicę, albo inne sony pełnoklatkowe, to czy zdjęcia z Indii wyszły by mi lepiej, niż aparatem, który sprzedałem za niecałe 500 zł? A zwróćcie uwagę, że w różnych warunkach oświetleniowych były robione i można ogladać fullsajzy:
https://www.flickr.com/ph...157654003893074

Nie piszę jakim aparatem robiłem, bo to marka zabroniona na tym forum, ale wyświetlają się exify :-P
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Ekajana napisał/a:
to marka zabroniona na tym forum
No co Ty nie powiesz... Na tym forum zabronione są tylko sprzęty na literę "c"i "n". Litera "s" uważana jest za jednego z braci mniejszych. Tak samo jak aparaty na literę "o", których jestem wielbicielem ;-)
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
To "s"ony należy do rodziny? :mrgreen:
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Sony to "sn". Jest gdzieś w przedpokojach ;-) Jak Turcja w przedpokojach UE.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Być może temat tytułowy jest już wyczerpany i można sobie pociągnąć OT. Będę na tym bazował i podpowiem, ze przecież słynne "forum samsunga" zostało zlikwidowane! Potem zaczęło umierać pentax.org a teraz to nawet sam samsung zwija manele. Oto skutki :-P A przywłoałem NX-a, bo swego czasu była to taniość nad tanioście, co daje jakieś przełożenie na wizerunek stosunku ceny sprzętu do realnych możliwości fotograficznych. Leica wypada tu wyjątkowo niekorzystnie ;-)

[ Dodano: 2015-10-31, 12:46 ]
unum napisał/a:
To "s"ony należy do rodziny?
"s"amsung kiedy należał jak miał linię GX.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
Ekajana napisał/a:
swego czasu była to taniość nad tanioście, co daje jakieś przełożenie na wizerunek stosunku ceny sprzętu do realnych możliwości fotograficznych. Leica wypada tu wyjątkowo niekorzystnie ;-)
Myślę, że tego typu dywagacje, mogą wywołać u posiadaczy czerwonej kropki jedynie uśmiech politowania ;-)
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Ekajana napisał/a:
"s"amsung kiedy należał jak miał linię GX.
Jeszcze trochę i wprowadzą na tym forum jakieś nowe ustawy norymberskie :-/
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
technik219 napisał/a:
Tak samo jak aparaty na literę "o", których jestem wielbicielem


Otworkowe? 8-)
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
x4rd napisał/a:
Otworkowe? 8-)
Też.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
cube007 napisał/a:
posiadaczy czerwonej kropki
może to mieć też związek z tym,że ta kropka na aparatach jest coraz większa i bardziej widoczna :-P
 

sasic  Dołączył: 30 Lip 2009
Ekajana napisał/a:
cube007 napisał/a:
posiadaczy czerwonej kropki
może to mieć też związek z tym,że ta kropka na aparatach jest coraz większa i bardziej widoczna :-P


I droższa.

8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach