M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
TM_Mich, ;)

[ Dodano: 2015-12-16, 09:51 ]
trochę powalczyłem i wyszło coś takiego...;)


 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
M.K, możesz podrzucić rawa do tego mustanga? W "retro" poległem, to może tu się zrehabilituję i czegoś nauczę (nie robiłem jeszcze takich podmianek) :-P
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Podmianka nie jest łatwa, ponieważ mustang nie jest jednolicie czarny, a ma różnego rodzaju odbicia i refleksy, inne kolory - paleta podmienianych kolorów zajmuje srylion barw!!! Już podrzucam.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Ja się chyba nie znam, ale czy na pewno samochód na zdjęciu powyżej to mustang?
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Penteusz, mustang był wyjściem, a po mojej modyfikacji kolorystycznej do czerwieni powstał Cadillac!!! Umiesz tak?
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
M.K napisał/a:
Umiesz tak?


Wymiękam :roll: :mrgreen:
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Penteusz, poczytaj od początku....no dobra, od połowy wątku...
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Tak BTW, co Was tak wzięło na panoramowanie? Zdaje się, że jest na ten temat cały wątek ;-)
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008


:mrgreen: :-B
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ładne dziełko - graty

[ Dodano: 2015-12-16, 18:26 ]
trochę za ciepłe na telewizjerze, ale jutro ocenię w pracy. Chyba, że tak szzedłeś w złoto.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
dobra - zostawmy tego Mustanga w czerni.
Czekam na dobrą czerń. Taką kruczoczarną. :)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
TM_Mich, nie ma problemu możesz pokręcić sam....
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
A propos samochodów i panoramowania znalazłem jakieś swoje próby sprzed 6 lat :mrgreen:

Chyba pasuje do tego wątku.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Panowie, w podtytule tego wątku stoi jak byk "Tylko dla ludzi o mocnych nerwach"!
Gdzie te ekstremalne obróbki, gdzie szok i niedowierzanie?? :shock:

Przy tych quasi-prezentacjach ani o włos nie podskakuje ciśnienie i właściwie nie ma o czym gadać.
W tym miejscu miało być coś, czego w innych wątkach próżno szukać (choć tak naprawdę nie na pewno ;-) ), gdzie wyobraźnia i sztuka masakrowania obrazków miały być ukazanie w pełnej krasie, a zatem zaproponowano nam coś nowego, świeżego..
Tymczasem co się dzieje?
Powielamy istniejące już wątki, urządzając w tym miejscu konkurs panoramowania :-(
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
Penteusz - gdzie? (u mnie) ostatnie na poprzedniej stronie - znaczy Twoje :-) Się podoba :-) A i sądzę, że miejsce znającym, podoba się jeszcze bardziej...
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Rafi, Dziękuję Ci za te miłe słowa :-)

A powyższe napisałem, by przypomnieć jedynie innym kolegom, z czym do tego wątku powinniśmy wchodzić :roll:
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Wrzucam następną fotkę, by nieco rozruszać obrazkowo wątek.
Z kategorii "Odbicia"


 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Penteusz, z jednej strony mea culpa za ostatni zapychacz, raczej niewiele w nim eksperymentu. Ale z drugiej strony, kto jest bez winy etc. - na pierwszej stronie wątku widzę solidny spam w tematyce panoramowania, z czego większość z tego widziałbym najzwyczajniej w koszu jakbym sam coś takiego popełnił :evil:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Penteusz napisał/a:
Gdzie te ekstremalne obróbki, gdzie szok i niedowierzanie??

To może ja…

 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
modrzew, może tego nie wiesz, ale na pierwszej stronie była jedynie "rozmowa" za pomocą obrazków, a cały wątek tkwił jeszcze w Fotoprezentacjach i był wyłączną własnością kolegi Fenola, zgodnie z regulaminem.
To, że ja się wychylałem, to nie ma teraz znaczenia, a Fenol dał mi przyzwolenie.
Ogólnodostępna formuła powstała później, dzięki przesunięciu wątku przez kolorowych.
I dopiero od tego momentu należy liczyć nasz wkład w "eksperymenty".

[ Dodano: 2015-12-16, 23:58 ]
bakulik, :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach