DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Kuszelas napisał/a:
Mam nadzieję że prezenty były satysfakcjonujące :mrgreen:

Taa... ;-)

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Abyście tym razem doprowadzili do końca wszystkie wasze postanowienia noworoczne oraz podejmowali nowe tylko możliwe do spełnienia. (Mi się udało nie wydać pieniędzy na żaden sprzęt do Pentaxa ;-) )

Życzę wam także roku w atmosferze wzajemnego zrozumienia, współdziałania i dzielenia się wszystkim co najlepsze.
Aby nadchodzący rok był lepszy od mijającego, abyście mieli jeszcze więcej sił do spełniania swoich najskrytszych marzeń.

Mam nadzieję, że troski będą omijać naszą społeczność i nadchodzący 2015 minie nam pod znakiem miłych niespodzianek szykowanych nam przez P/R. :-P
 

kacperAs  Dołączył: 01 Mar 2010
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2015 ... pięknego światła i kadrów :)
 

popi74  Dołączyła: 20 Kwi 2009
Szczęśliwego Nowego Roku 2015 :)
 

paszczak007  Dołączył: 12 Maj 2013
popi74, ładne ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Kochani Szanowni,
W Nowym Roku zdrowia i szczęścia. Ale nie tak - sztampowo. Tylko naprawdę - Zdrowia, które oznacza radosć budzenia się rano i przyjemność zasypiania wieczorem, oraz Szcześcia, które oznacza uśmiech na twarzy i ciepło w sercu - wszystkim Wam życzę.
A dodatkowo światła, żebyście mieli jak najwiecej tych chwil, które każdemu z nas się zdarzają, ale zdecydowanie zbyt rzadko: że widzimy coś pięknego i cudownego, jakiś niepowtarzalny spektakl natury i akurat tym razem... mamy przy sobie aparat i wlaściwe szkło :-)
Bawcie się dobrze, trzeźwiejcie bezboleśnie i cieszcie się życiem, bo bywa tego warte!

Do Siego!

Apas
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Wszelkiej wesołości
 
Mirro  Dołączył: 03 Sty 2013
Cytat
Wszelkiej wesołości
... i FullFrame-owości... (tym, którym na tym zależy) ;)
 
i444  Dołączył: 05 Gru 2010
Zdrowych i szczęśliwych dni w Nowym Roku !!!, miłego pstrykania i fotografowania
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Już czas :-)

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Również życzę wszystkim znanym mi osobiście i tym ze świata wirtualnego, wszelkiego dobra z okazji Świąt i samej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku. Sobie życzę śniegu, choćby tylko na stokach, bo od sylwestra mamy z Wiesią zaklepany wyjazd na nartki. Oby było chociaż tak:

Jeżeli nie, to po prostu będziemy leniuchować i może zrobimy trochę zdjęć. ;-) Pzdr.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dzięki za życzenia - i nawzajem! Założyłem wprawdzie odrębny watek, ale i tu dam linka do drobnego upominku świątecznego:
http://www.strony.toya.ne.../kalendarz.html
I na zachętę:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Obiektywów, aparatów, kadrów czasu i zdrowia na to całe fotografowanie. A przede wszystkim to świętego spokoju, uśmiechu na gębie i pogody duch oraz abyście spali tyle ile potrzebujecie przez cały 2016 rok!
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
I ode mnie wszystkiego co najlepsze na ten Świąteczny Czas! I również po nim - w nadchodzącym Nowym Roku! Motywacji, pomysłów, wytrwałości i samych wspaniałości!
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Dziękuję i również przyłączam się do życzeń świątecznych, wesołych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia.

 

rafalartur  Dołączył: 04 Wrz 2008
I ja się dołącze. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i zdrowego 2016 roku.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Wesołych Świąt, jeszcze lepszego Nowego Roku! Dobrego światła i takich wielkich opadów śniegu, żeby uszczelnienia nie wytrzymały! :mrgreen:
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Życzenia samych wspaniałości, zdrowych, pogodnych Świąt, od stałego czytelnika.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Marek Wyszomirski napisał/a:
Dzięki za życzenia - i nawzajem! Założyłem wprawdzie odrębny watek, ale i tu dam linka do drobnego upominku świątecznego:
http://www.strony.toya.ne.../kalendarz.html
I na zachętę:
Obrazek


Mrrr, świetne, dziękujemy ;-)
Wszystkim życzę radości i pięknego światła oczywiście.

Świątecznie Michael Bolton

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach