jannad  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fajny koncert wczoraj widziałem
Chciałbym zapoczątkować wątek dotyczący koncertów niekiedy rockowych mających miejsce u nas w Euro-Polsce.

Na dzień dobry Faith No More - Maltafestival. Działo się dziś a może to już wczoraj. Powiem krótko, choć na szczęście deszczu nie było, ale jak by miało padać to tylko gruzem. Chłopaki odwaliły kawał dobrej roboty. A ten drugi bis, ummm miodzik.
 

Mariusz Sułek  Dołączył: 16 Lut 2009
Zgadza się koncert był pierwsza klasa - Patton nadal udowadnia, że ma niespożyte siły i możliwości wokalne. Fragment Evidence po polsku - czapki z głów. Szkoda tylko, że ten ostatni bis był po dość długiej przerwie.

Pozdrawiam
 

jannad  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mariusz Co do drugiego bisa, to był a mogli nie zagrać. Pamiętam pierwszy koncert w Spodku, bodajże 97 rok. Zeszli po około 1h 15 minutach. Oj jaki był niesmak i nie dali wtedy tyle z siebie.

Swoją drogą całkowicie nie rozumiem zakazu fotografowania na koncertach. Jak widzi się chodzących fanów z aparatami na szyi i to nie małpkami.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Prehistoryczny wątek jak widzę, ale chcę uzupełnić info o Faith no More w Polsce, więc odgrzebuję ;) Rok 1993, Zabrze, oj, działo się :roll: I to był zdaje się ich pierwszy występ u nas. Mam jeszcze swoją białą koszulkę, na której powstały różne rzeczy przed samym występem- co prawda jest paskudna, mocno zażółcona, ale jest i nie oddam :mrgreen:
Tutaj filmik z koncertu, nie powiem w której minucie mnie widać ;-)
Faith no More, Zabrze, czerwiec 1993
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
0bleblak napisał/a:
nie powiem w której minucie mnie widać ;-)


3,11 ? :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
kurcze, dałaś czadu ;)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
DiMarco napisał/a:
3,11 ? :mrgreen:


Nie wiem, które łapki moje :mrgreen:

pszczołowaty napisał/a:
kurcze, dałaś czadu ;)


Takie tam beztroskie chwile :mrgreen:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Kiedyś podczas którejś Metalmanii śmiałem się z kumpla który nie wszedł do hali bo stwierdził że przed nią bardzo dobrze słychać, wczoraj postanowiłem zrobić to samo i choć na chwilę byłem pod sceną


to większość KSU słuchałem kręcąc się po okolicy aż usadziłem się na polach pod Kamieniem n/Jaśliskami, nad głową Wileki Wóz a za Jaśliskami Piotruś podświetlony przez jeszcze trochę czerwone niebo. Wina Truskakowkowego nie spróbowałem bo w Jasiołce za mało wody i nie miałbym jak wrócić do domu:)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Znajome twarze na scenie ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dwie :-D
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
0bleblak napisał/a:
Znajome twarze na scenie ;-)
plwk napisał/a:
Dwie :-D

PPD na coś się przydają ;-)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Wczoraj trafiłem na gorlickie 4 Strony Karpat, gdzie akurat na scenie instalowali się Haydamaky ze Stasiukiem. Dziś jeszcze druga część http://gck.gorlice.pl/wyd...-strony-karpat/




 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Czy to jest dobry wątek, żeby informować o nadchodzących koncertach, czy mamy może jeszcze jakiś inny?
Bo w lecie w Czechach i Polsce zagra grupa Too Many Zooz.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach