Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Mirek napisał/a:
Widzę, że trochę przegapiłem JA 2.0.


Pisz do jorge.martineza, myślę, że się zgodzi byś dołączył :-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Napiszę, ale mam jeszcze problem jaki aparat, jaki obiektyw i jaki film. Ot, w ciągu roku mi się rozmnorzyło 😉
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Mirek napisał/a:
Ot, w ciągu roku mi się rozmnorzyło
Ja od 2 lat stosuję postanowienie noworoczne: niczego nie kupować :-)

[ Dodano: 2016-01-04, 23:52 ]
Pospiesz się i dopisuj.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ja czekam na wołanie.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Hop hop, hej tam na górze! :lol:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja wywołałem razem z rolką listopadową, bo niestety w święta padły mi baterie i już nie dorobiłem nowych rolek ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Kiedy finał zabawy?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja niestety w grudniu (z różnych , zależnych ode mnie i nie) naświetliłem tylko 8 klatek. Tak więc grudzień odpuściłem. :cry: Pzdr.

P.S.
Postaram się poprawić w następnej edycji. Zastanawiam się (tylko chyba to trochę za późno) czy nie warto byłoby dopuścić używanie rolek 24 klatkowych. Zawsze to łatwiej zapełnić, a często pozostałe naświetla się n"na siłę" aby film 36 klatkowy dokończyć.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Dopiero wczoraj oddałem grudniową rolkę do wywołania więc zdjęcie prześlę końcem tygodnia. Przepraszam za opóźnienie - w tym roku już się to nie powtórzy.
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Ja się zabieram właśnie za wołanie :oops:
Dobrze, że grzejniki u mnie w chacie rozkręcone, to powinienem jeszcze zdążyć wysuszyć, zeskanować i wysłać :-P
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Moj wywołany i się suszy. Wieczorem skanowanie.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
A u mnie leży już wybrane i przygotowane zdjęcie - dobrze, że piszecie, bo jeszcze bym zapomniał wysłać :shock:
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
Moje dwa filmy wywołane i wysuszone na pieprz, tylko czasu na skanowanie nie ma... Za parę godzin do pracy, muszę trochę drzemnąć. Mam nadzieję, że zdążę rzutem na taśmę, bo szkoda by było.... Jorge, uda się jutro wieczorem jeszcze podesłać?
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
A myślałem, że ja to tylko ja tak się ociągałem z wysłaniem tego ostatniego... Poszło przed chwilą -uf.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie spinajcie się. Wrzucać będę w piątek wieczorem :)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
A to spoko, bo nie mam weny do pisania podsumowania - w takim razie wyślę całość jutro ;-)
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
Cóż, ja trochę spinałem - lab zgubił mój negatyw, w końcu się znalazł, ale skany odebrałem na cztery godziny przed deadlinem, nie mając pojęcia co w nich zastanę - na szczęście wszystko wyszło ok :)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Już nie mogę się doczekać ostatniej odsłony zdjęć jutro :-)

jorge.martinez napisał/a:
Regulamin oceny najlepszego Uczestnika zostanie ustalony przed zakończeniem zabawy.


Coś już ustaliłeś i poznamy jakieś szczegóły odnośnie tego ustalania? ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol napisał/a:
Coś już ustaliłeś i poznamy jakieś szczegóły odnośnie tego ustalania?
Nic nie ustaliłem oczywiście ;-)

Czekam na podpowiedzi. Głosowanie będzie na pewno. Co do formy wewnętrznego głosowania uczestników nie mam jeszcze wyklarowanego pomysłu.

[ Dodano: 2016-01-15, 09:01 ]
powalos napisał/a:
Zastanawiam się (tylko chyba to trochę za późno) czy nie warto byłoby dopuścić używanie rolek 24 klatkowych.
Jestem przeciw takim odstępstwom :-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
Jestem przeciw takim odstępstwom :-)

To była tylko taka spóźniona propozycja do wersji "2". Coraz częściej można dostać w dobrych cenach właśnie kasety z 24-ma klatkami. Ale nie będę się upierał przy swoim. :-P Pzdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach