Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
jorge.martinez napisał/a:
Czekam na podpowiedzi. Głosowanie będzie na pewno. Co do formy wewnętrznego głosowania uczestników nie mam jeszcze wyklarowanego pomysłu.


Może niech każdy wyśle do Ciebie nazwę trzech konkursowiczów, którzy jego zdaniem wypadli najlepiej, wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego akurat oni. Podliczysz kto ile razy został wytypowany i wygra osoba najczęściej podawana. Potem możesz opublikować jeszcze wpisy pochwalne dla poszczególnych osób ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Fenol, dobra opcja. Wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :-)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Hm, koniecznie trzech?
Nie wiem jaki to ma wpływ na wyniki, na rozkład prawdopodobieństwa, słuszność i właściwość ale... Ja nie lubię tak wybierać, że nawet jak bym już nic nie chciał wybrać to muszę na siłę dokompletować do zadanej ilości.
A jeśli już to koniecznie z "wagami". Czyli trzy, dwa i jeden punkt.

Ale nie no, ja bym wolał głosować na jedną osobę.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Generic, jedna osoba to za mało. Zresztą warto by się próbować zapoznać z pracami innych, niż tylko tego jednego wyróżniającego się. Ale punkty, czemu nie.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Punkty mogą być - w takim wypadku każdy przedstawi po prostu swoją wizję podium :-) nikt nie powiedział, że wybór ma być łatwy - niech i on nas skłoni do myślenia i wgłębienia się w prace poszczególnych osób :-)

Ja tylko z mojej strony bym Cię prosił jorge, żebyś podał wpierw listę osób, które formalnie "zaliczyły" zadanie. Bo czasem liczba zdjęć w wątku nie jest dobrym wyznacznikiem :-)

I ostatnie najważniejsze - o której możemy się ostatnich zdjęć spodziewać? Bo się doczekać nie mogę :mrgreen:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
To nie będzie klasycznej ankiety? Jest Nas za mało rozumiem. Punktowanie trzech uczestników to chyba niezły pomysł.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
karmazyniello, klasyczna ankieta będzie dla całej społeczności P@PL, a dodatkowo zwycięzca będzie wybrany przez samych uczestników.

Przypuszczam, że byłby problem zrobić ankietę, w której mogliby głosować tylko uczestnicy, więc trzeba to rozwiązać inaczej :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ogólne glosowanie będzie po naszym niejawnym :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Kiedy Nasze niejawne startuje?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Wystartuje, gdy ogłoszę start. Teraz zapraszam do oglądania prac.

[ Dodano: 2016-01-17, 20:53 ]
I komentowania grudniowej odsłony.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Jasne, Ty tu jestes kierownikiem
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zaprosiłbym do udziału wszystkich uczestników, jedynie przedmiot oceny przykroił do uczestników, którzy dostarczyli min. 10 zdjęć. Co Wy na to?
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Jestem za tym.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Popieram
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Zgadzam się.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
to samo miałem na myśli
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
To kiedy to głosowanie? :mrgreen:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Fenol napisał/a:
To kiedy to głosowanie? :mrgreen:
zróbmy ankiete
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Będzie, kiedy Jorgu powie, że będzie :-P

 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Weekend :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach