darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
jaad75, romeck, oj chodzi mi o takie studio gdzie przychodzi człowiek zrobić sobie zdjęcie do dokumentów :mrgreen:
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
W takim, to ja swego czasu widziałem jakąś wiekową entrylevelową Alfę (bodaj A380) z kitowym szkłem, a parę lat temu, to nawet jakiś wysłużony kompakt Olympusa. :-)
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
darkduch - dzięki za linki, przeczytam uważnie.
Kącik z lustrem powinienem wygospodarować, małe biurko z laptopem i monitorem do szybkiego przeglądu zdjęć też może jakoś wcisnę, mam flu card pentaxa ale chyba to niezbyt działa.
Wiecie, jak mi nie wyjdzie biznes to jakoś to przeżyję - po roku mogę z kupionym za unijną kasę sprzętem zrobić co chcę, firmę zawiesić (chociaż 2 lata warto niższy zus mieć) równocześnie robić inne rzeczy jak nie będę miał zleceń - posiadanie działalności to dziś dla pracodawców duży plus.
Właśnie wróciłem z małej sesji, plecy trochę bolą. Już wiem że duży zakres regulacji mocy błysku jest bardzo ważny - próbowałem na tanich lampach Steiner 500tkach robić delikatnie naświetlone portrety i mimo że mogłem się sporo odsunąć z lampami, zdjąłem gridy to światło było za mocne nawet na małych otworach przysłony
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
darkduch napisał/a:
jaad75, romeck, oj chodzi mi o takie studio gdzie przychodzi człowiek zrobić sobie zdjęcie do dokumentów :mrgreen:

O, mam cię!
Fotoland.pl, przy ul. Wolności w Chorzowie (tam kupiłem pentaksa K-5!)
robi zdjęcia do dowodów/leitymacji/paszportów/indeksów/praw jazdy pentaksem K-x :)
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
:-B ale jeszcze w Chorzowie zdjęć takich sobie nie sprawiałem :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach