plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
I tak , jak co roku, zrezygnuje ;-)
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
Właściwie to nawet nie ma co robić zakładów ;-)
!5.01.2016 godzina 18.00 Doroczna RTF w Łaźni
21.01.2016 godzina 18.00 wystawa Andrzeja Chojnackiego w DK Idalin
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
plwk napisał/a:
I tak , jak co roku, zrezygnuje


Tym razem się zaprę, szyderco. ;-) Zobaczysz, jeszcze będzie powtórka ze Skaryszewa - wspólny pokój. :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jedną noc się zdrzemnąłeś i tyle Twego pobytu na PPD ;-)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Podziwiam Twoją pamięć. :-B Faktycznie tak było.
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Hmmmm.. :shock: W co te chłopaki się bawią ? Czy sturmgewehr 44 nie był przypadkiem na wyposażeniu tylko oddziałów SS ? Wehrmacht miał głównie-jako broń osobistą- mauzery i MP 42.
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
nie wiem ale wiem, że się znają
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Martwo tu. :-/ Miałem zrobić wrzutę z działki, ale od wczorajszego południa nie jestem w stanie podnieść aparatu. Dopadł mnie S-K-S : jakiś dysk czy przepuklina. Nawet chodzić nie mogę, za miesiąc Bieszczady, a za tydzień komunia najmłodszej larwy. Qwa, czemu teraz. Nawet do kibla idę ...jakieś 10 minut - raptem 8 metrów. Jak mnie nie zetnie paraliżujący ból, to wybiorę się do jakigo konowała.

 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Martwo, bo się nie udzielasz :-P
W kwestii SKS - nie szaleć, maść/żel przeciwzapalny i przeciwbólowy [Fastum, Ketoprofen i inne na bazie ketonalu] do czasu kiedy stan ostry minie; potem - joga :-?
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
greentrek napisał/a:
potem - joga


Jak sobie wyobrażę to zakładanie stopy na kark.... :mrgreen: Przy moim obecnym stanie pewnie będę musiał wdrożyć jakąś terapeutyczną aktywność fizyczną.
Jestem po wizycie u szamana - chyba sam ten fakt podziałał korzystnie: w miarę sprawnie wlazłem po schodach do domu. Na razie tydzień uziemnienia w wyrku plus milgama i ketonal domięśniowo. Rozkosz. :evilsmile:
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
MarWoj napisał/a:
Jak sobie wyobrażę to zakładanie stopy na kark.... :mrgreen:

Jesteś w tzw. "mylnym błędzie" :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
MarWoj napisał/a:
Jak sobie wyobrażę to zakładanie stopy na kark....

Nie odróżniasz stopy terapeutki od własnego karku?
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
plwk napisał/a:
Nie odróżniasz stopy terapeutki od własnego karku?


Jeśli byłaby wystarczająco pełnoletnia, to tak. ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No tak, 15+ :evilsmile:
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Niestety MarWoj, jeśli to pierwszy raz - to witaj w klubie ;-) i joga może być pomocna, a jak nie to np.:
zsetaw ćwiczeń
lub w wersji do oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=4luX-xjNrdg
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Color napisał/a:
lub w wersji do oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=4luX-xjNrdg

Zdecydowanie lepsze ;-) , najważniejsze - zanim Zaczniesz koniecznie skonsultuj.
Pozdrowienia Krzysztof
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Dzięki za podpowiedzi i miłe słowa. Tak poważnie to pierwszy raz, ale preludnium miało miejsce ze 2-3 lata temu. W tych samych okolicznościach czyli przy kopaniu dołka pod badyla, usadziło mnie bez ruchu na jakieś 20-30 minut, potem powoli odpuszczało i do ostatniej niedzieli miałem spokój ( nic, tylko św. Józek się wkurzył, że w dniu jego święta wziąłem się za robotę ;-) ) . Mogłem okazjonalnie ciężej pracować fizycznie. Teraz ...trzeba będzie starannie dobierać formę wysiłku.
Dobra, to forum o foceniu, a nie psychoterapii dla zdziadziałych "młodzieńców". ;-) Jak ktoś chce , to może wstawić zdjęcie chwili po, gdy "poległ". :evilsmile: Mnie niestety nie zrobiono takowego.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
MarWoj napisał/a:
Jak ktoś chce , to może wstawić zdjęcie chwili po, gdy "poległ".

;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O! Po powrocie z Kobylej Góry :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach