pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
A forma? Pomyślałem że każdy mógłby przydzielić punkty: 3, 2, i 1 komentując przy okazji dlaczego. Niby łatwo policzyć ale dobrze jakby było jasno oznaczone czy użytkownik spełnił bierne prawo wyborcze (be zgaduję że głosować mogą wszyscy uczestnicy)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
pyciar napisał/a:
A forma?


Też tak to widzę: 1. Dlaczego; 2. Dlaczego; 3. Dlaczego.

To może bez ceregieli. Maila znacie, to ślijcie tam swoje głosy.

Na rozprawki czekam do 12 lutego ;-)

W weekend wyślę jeszcze zaproszenia na Wasze maile.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Będzie trzeba jeszcze raz dokładnie przejrzeć wszystkie zdjęcia :-) ale w tej zabawie to przyjemność :-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
To jak to w końcu jest: koledzy głosują na trzy konkretne zdjęcia, czy (patrząc przez pryzmat wszystkich prac) na trzech fotografów-uczestników?
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Na fotografów.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
kojut napisał/a:
Na fotografów.
Tak.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
I ktoś już swoje oceny wysłał? Ja cały czas się zbieram do napisania ;-)
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Ja wysłałem.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Skoro wasze głosowanie jest tajne, to po co pisać jakieś uzasadnienia?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Żeby wyróżnieni uczestnicy otrzymali fajne podsumowanie swojego wysiłku.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ponadto trzeba o wiele mocniej pochylić głowę nad fotografiami, by jeszcze swój wybór uzasadnić, niż wtedy, gdy można tylko napisać: wybieram a, b i c :-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Mój wpis był przeciw niejawności a nie przeciw uzasadnieniom.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
A to po zebraniu wszystkich głosów nie będą one upublicznione?
Ja bym nie miał nic przeciwko.
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
Uf, wysłałem, było ciężko ;-) Wybranie najpierw czołowej dziesiątki, a potem przycięcie jej do szóstki poszło mi dość łatwo. Natomiast żeby zdecydować się na trzech z tych sześciu musiałem oglądać ich zdjęcia w kółko po kilka razy. Jak Wasze odczucia? Też ciężki wybór?

Przy okazji, dopiero po roku zwróciłem uwagę na to, że w zabawie nie bierze udziału żadna pani :-( Zastanawia mnie, czemu to tak - przecież kilka się na tym forum udziela.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Też przed chwilą głos mój wysłałem. Nie było łatwo i podobnie jak earl, chętnie bym dodał kilka miejsc - ale podium, to podium, mieszczą się tam tylko 3 osoby. Chętnie bym dodał jeszcze jakieś wyróżnienie, bo kilka osób na to zdecydowanie zasługuję, ale mam nadzieję, że dostaną głosy od innych osób po prostu :-)

Bardzo ciężki to był wybór - udało się w JA osiągnąć całkiem wysoki zdjęciowy poziom :mrgreen: Szczególnie jedno zdjęcie jak dla mnie pozamiatało :-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Teraz doczytałem że głosowanie do dzisiaj - miałem w głowie że termin upływa 18.
Mam nadzieje ze jutro jeszcze sie bedzie można podzielić.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Można :)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
jorge.martinez, a ile osób już wysłało swoje głosy?
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
No to ja też na jutro odłożę rozprawkę. Werdykt zapadł, uzasadnienie mam w głowie, tyle, że popracować muszę jeszcze parę godzin w ten nieszczęsny piątkowy wieczór.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
I jak głosowanie? Kiedy możemy się spodziewać wyników i jakiegoś podsumowania? Bo jestem niezmiernie ciekaw czy moi faworyci zajmą wysokie miejsca :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach