Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Zaczął ktoś z Was już swoje zdjęcia? :-D

Przy okazji prośba do kolorowych - czy ktoś mógłby ten temat przypiąć? Bo się zagubić gdzieś może, a szkoda by było ;-)
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
To ma znaczenie - zapomni się, a i tak wszystko zobaczymy 1 lipca kiedy wszystkie prace wyskoczą jak diabeł z pudełka - 8 X 36 = 288 fot.
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Cytat
Zaczął ktoś z Was już swoje zdjęcia?

Ja w piątek oddałem aparat do serwisu, więc w ciągu trzech tygodni (prawdopodobnie) załaduje film :)
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
A ja film załadowałem dawno temu, ale pierwsze zdjęcie zrobiłem dopiero wczoraj, a kolejne planuję jutro w drodze z pracy. Muszę zwiększyć tempo :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja zrobiłem 2 zdjęcia do tej pory. I zaczynam się łamać. Chyba nie ogarnę.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja dla odmiany jeszcze w ogóle rolki nie założyłem :-) muszę to w końcu zrobić, bo mnie czerwiec zastanie ;-)

jorge.martinez, nie łam się, pierwsze 36 zdjęć będzie najgorsze, potem już z górki :evilsmile:
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Została mi jeszcze rolka Trix'a po Jednym Aparacie i żona mi powiedziała, żebym wziął udział. To pewnie przemaluję DX'a na iso 1600, wrzucę do Mju, obkleję go taśmą izolacyjną, żeby się nie rozpadł i nie przepuszczał światła, z tyłu dokleję listę tematów w miniaturowej formie i spróbuję o-)


Choć muszę to jeszcze przemyśleć o-)
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
kojut, :mrgreen: :-B
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Wkraczam do rywalizacji i przy okazji pochwale sie nowym aparatem (coraz bardziej jestem przekonany ze zona mnie kocha). Na zdjeciu zestaw ktory prawdopodobnie wykona wiekszosc zdjec:
PENTAX_K2 by Krzysztof Lawinski, on Flickr
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
krzychu1979, piękny sprzęt :-) mam czarnego K2, ale do lekkich poprawek :-)

A skoro już jest okazja, to napiszę, że ja też dziś wygrzebałem aparat, którym mam zamiar zrobić konkursową rolkę i niniejszym przystępuje do dzieła :-) Film powędruje do Pentaksa P30n :-) dzięki temu będę mógł użyć również obiektywów DA :-)

Zastanawiałem się nam MZ-5, ale wizja padniętej w trakcie rolki zębatki trochę mnie ostudziła :shock:
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Fenol napisał/a:
[b].....Film powędruje do Pentaksa P30n :-) dzięki temu będę mógł użyć również obiektywów DA :-) ....:

A ja nagle zdałem sobie sprawę że tak skutecznie wyprzedawałem manuale że zostałymi trzy obiektywy z pierścieniem przysłon: M50/4, A35-105 i FA100-300. Zostałem bez szerokiego kąta i niczego jasnego :-( trzeba będzie działać zoomem. Ale K2 mnie zauroczył - ciężki, piękny i .... Pentax :-) W sumie to drugi jaki kupiłem w tym roku. Pierwszy miał być serwisowany, ale okazał się mieć większe problemy niż myślałem. Tego kupiłem od użytkownika forum i jest boski. A po konkursie będzie dobrze wyglądał na półce :evilsmile:
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Dziś mój MZ-50 postanowił nie opuszczać lustra, po trzech kadrach mam już nabite 28 zdjęć. :-/

Chyba muszę fedy przejrzeć.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Uff, chyba się udało. Nie jestem zadowolony ze wszystkich zdjęć. Chyba nawet jedną klatkę przegapiłem. Ale udało się zrobić cykl według założonej logiki i planu :-) Teraz pozostaje wywołać film.

A Wam jak poszło/ idzie?
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
U mnie klisza w aparacie, naklejka z tematami na tylnej ściance i... tyle o-)
Miałem pomysł, ale zrezygnowałem i brakuje kolejnego.
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
Cóż, ja miałem dwa pomysły, ale też musiałem zrezygnować, bo okazały się zbyt skomplikowane/czasochłonne w realizacji :( Ostatecznie poszedłem po najmniejszej linii oporu i robię po prostu losowe zdjęcia na kolejne tematy. Jestem w połowie rolki, przy odrobinie szczęścia chyba zdążę.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
earl, ja mam podobnie. Stanąłem na 20 zdjęciu i ani rusz do przodu. Muszę się wziąć w następny łykend i to zakończyć.
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Ja do końca maja miałe 5 (słownie pięć), teraz podgoniłem i mam 13 (!!!!). Niestety (mam nadzieję że nie) ostatnie dwa popełniłem przed chwilą pod wpływem kilku :-B
Kiepsko to widzę, prawdopodobnie będę kończył na szybko :-/
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Panowie, spokojnie, ja jeszcze nawet filmu nie wsadziłem do aparatu :mrgreen:
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
Niestety, nie zdążyłem. Utknąłem w okolicach połowy rolki i potem nie znalazłem już czasu na zdjęcia :(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach