szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Jak naleśniki, to tylko w barze mlecznym.
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
pawelek-79 napisał/a:

A mam taką chrapkę na 45/1.8


Rewelacyjny obiektyw, warto go mieć.

[ Dodano: 2016-02-18, 11:20 ]
Prośba do moderatora o wyczyszczenie wątku z wpisów niczego tu nie wnoszących takich jak na przykład ten:

szybkiparowoz napisał/a:
Jak naleśniki, to tylko w barze mlecznym.


Nie rozumiem dlaczego osoby nie mające kompletnie nic do powiedzenia zabierają głos akurat w tym wątku i urządzają sobie drwiny.
Nie wpływa to na miłą atmosferę forum i jest niezgodne z regulaminem.
Ubolewam, że takie zachowania są tolerowane.
Dlatego wnoszę o interwencję względem tych osób.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Proszę nie karmić.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
szybkiparowoz, najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie tego posmiertnego wątku. Żeby trup znów nie zaczął śmierdzieć ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Trupy może śmierdzą ale za to jak brzmią! https://www.youtube.com/watch?v=n6aCMgy0ES4
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
kojut napisał/a:
szybkiparowoz, najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie tego posmiertnego wątku. Żeby trup znów nie zaczął śmierdzieć ;-)

Na forum działa opcja ignorowania wątków.


@Enzo - masz następne:
https://www.youtube.com/watch?v=OIJB6Yrj17Q
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011

 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
No niby nie, ale jak tego słuchać...?

[ Dodano: 2016-02-18, 21:15 ]
Mając na uwadze to w jakim temacie tak tu sobie offtopujemy, chciałoby się powiedzieć: ciszej nad tą trumną.
 
polmaj  Dołączył: 09 Sty 2010
tutaj widze bez zmian , tyle lat to juz trwa ze powinno byc tradycja ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Kurcze, to Pentax przecież ciągle strzela sobie w stopę lub kolano, a tu Samsung rezygnuje z produkcji foto.
(a ja sobie czekam na potanienie obiektywów do tegoż :evilsmile: )
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
pawelek-79 napisał/a:
Kurcze, to Pentax przecież ciągle strzela sobie w stopę lub kolano, a tu Samsung rezygnuje z produkcji foto.
Samsung strzelił sobie w łeb. :-P
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
ZbyszekB napisał/a:
Samsung strzelił sobie w łeb. :-P

A taki myśliwy miał z niego być, chociaż z długiej broni to też sztuka w łeb sobie strzelić :-P

pawelek-79 napisał/a:
(a ja sobie czekam na potanienie obiektywów do tegoż :evilsmile: )

Jakoś się nie zapowiada, śledzę ceny obiektywów i korpusów NX-a na alle od dłuższego czasu i w obiektywach jest chyba mniej tańszych używek, a reszta nie staniała.
W korpusach trochę lepiej, ja się przymierzam do aktualizacji puszki do NX300 i tutaj akurat ceny mnie satysfakcjonują ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Acer napisał/a:
ja się przymierzam do aktualizacji puszki do NX300

A nie szykujesz się do najnowszego NXa??? Ja mam NX300M, czyli na Tizenie(czego nie odczuwam) i z ekranem bardziej ruchomym niż w NX300(można selfie robić :mrgreen: ). Ale z jakości JPG jestem mocno niezadowolony - w szczególności w ISO 800 i wyższych. RAWów nie robię, bo mój PSE ich nie czyta, a dostarczony z aparatem Lightroom jest dla mnie niestrawny.
Ale aparat z 30/2.0 bardzo fajny i chciałbym takiego zgrabnego i funkcjonalnego bezlusterkowca od Pentaksa do moich obiektywów. Obecnie mam tylko K-01.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
pawelek-79 napisał/a:
RAWów nie robię, bo mój PSE ich nie czyta, a dostarczony z aparatem Lightroom jest dla mnie niestrawny.
A czym Lr różni się od ACR, w którym odpalasz RAW-y w PSE? Już pomijam, że jest darmowy DNG Converter... :roll:
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
pawelek-79 napisał/a:
RAWów nie robię, bo mój PSE ich nie czyta, a dostarczony z aparatem Lightroom jest dla mnie niestrawny.

Pobaw się z LR a za jakiś czas na inne programy nie będziesz mógł patrzeć :-D
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
pawelek-79 napisał/a:
Ale z jakości JPG jestem mocno niezadowolony - w szczególności w ISO 800 i wyższych

A myślałem, że NX300 chwalili za jakoś .jpg, ja tam dużych wymagań nie mam, mnie zadowala jpg w NX100, w sumie powyżej iso 800 nie używam, ale początkowo robiłem w RAW+ teraz same ,jpg

pawelek-79 napisał/a:
A nie szykujesz się do najnowszego NXa???

Czyli, że NX500 czy NX1? :-P
Póki co się przymierzam, ale najpierw NX100 musi znaleźć nowego właściciela, a z tym kiepsko.
Myślę o NX300 dla odchylanego wyświetlacza, bo od kilku lat sporo robię roślinek z poziomu gruntu.
Po za tym w NX100 mi nic nie brakuje, ma nawet 2 rolki (NX300 tylko 1), mam do niego też wizjer elektroniczny :-P Z FA 35/2 całkiem ładnie się sprawuje :)
Uparty na NX-a nie jestem, ale do 800zł za body i dla moich zastosowań wydaje mi się najrozsądniejszą propozycją przy bezlusterkowcach z APS-C, nawet jako wymierający gatunek.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Mam pytanie dotyczące elektronicznej migawki w NX500. Mój egzemplarz wydaje takie same dźwięki zarówno gdy jest włączona jak i wyłączona. Co gorsze - sytuacja nie zmienia się nawet gdy włączy lub wyłączy się jej dźwięk. Czy coś tu jest spierniczone?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ekajana, to nie jest wątek poradnikowy. .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach