mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
lipalipski, pociesz się, że jak ja nabędę ME na allegro, to od razu włożę film:))))
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Nie mam szczęścia do ME Superków widocznie. Pierwszy w życiu utopiłem. Drugi niedawno mi ukradziono. Trzeci... na szczęście i tak się opłacało.

Nic to, do czterech razy sztuka. Ale skoro mam już ten zepsuty, to może zajrzałbym sobie do bebechów. Rozbierał to ktoś. Może coś naprawię. A jak nie... to kupię kolejny.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
lipalipski napisał/a:
Rozbierał to ktoś. Może coś naprawię.


Nie radze. MOCNO skomplikowane. Probowales moich rad?
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Tak, coś się zacięło na amen.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Tak, coś się zacięło na amen.


No to oj.

Zwracaj sprzedawcy - jakkolwiek bys go nie przewijal, nie powinno.


Jesli nie chcesz zwrocic, nieco bardziej hardkorowa rada: otwórz mu dół (5 srubek) i na wysokosci spustu/naciagu wez pęsetę i pociagaj/popychaj/wpychaj delikatnie wszystkie ruchome czesci, systematycznie i po kolei :-D

Mi sie tak 2x naprawil K2 i 1x MX ;-D

[ Dodano: 2007-09-19, 00:40 ]
Aha - migawka jest w stanie otwartym?
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Nie, przestrzelona.

A zwracać nie chce mi się. Już go lepiej rozbabrzę i sobie popatrzę na przyszłość co i jak. Zawsze to jakieś doświadczenie.

[ Dodano: Sro 19 Wrz, 2007 01:50 ]
Alkos. Jesteś wielki :!: :!: :!:

Odkręciłem (3 śrubki), coś pyknęło. I działa. Nic nawet nie ruszałem. Tylko zdjąłem klapkę.

Masz u mnie sixpack przy pierwszej okazji.

Dzięki wielkie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-09-19, 00:56 ]
Uwazaj - najprawdopodobniej sie powtorzy.

Chyba spadlo takie mocowanie jednego trzpienia, takie "półobreczowe", cholera, nie wiem jak to nazwac..... Odkrec cala dupke i potrzasaj, jak nic nie wypadnie to moze bedzie dobrze :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
MvA napisał/a:
moze przy 36tej nie dociagnales do konca?

Tak mi się zdarzało w Praktice - prz ostatniej klatce i niedociągnięciu do końca. PO wyciągnięciu filmu zwalniałem migawkę - lekkie klapnięcie, po czym na hama do końca naciągałem. Dźwignia pracowała ciężej niż zwykle, ale dawało rezultat pozytywny i nigdy się nie popsiuło.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach