Które zdjęcia są wg Ciebie najlepsze? (możesz wybrać maksymalnie trzy)
1
16% Complete
6 (16%)
2
5% Complete
2 (5%)
3
27% Complete
10 (27%)
4
2% Complete
1 (2%)
5
5% Complete
2 (5%)
6
2% Complete
1 (2%)
7
2% Complete
1 (2%)
8
2% Complete
1 (2%)
9
27% Complete
10 (27%)
10
8% Complete
3 (8%)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Pinhole Day 2016 - świat stoi przed nami otworkiem
Zapraszam do oglądania, komentowania i głosowania na zdjęcia w konkursie: Pinhole Day 2016 - świat stoi przed nami otworkiem,
który to powstał w celu uczczenia Światowego Dnia Fotografii Otworkowej

Temat informacyjny: http://pentax.org.pl/post...e=newtopic&f=50

A oto i nadesłane prace, można głosować na maksymalnie trzy zdjęcia:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


Niech wygra lepszy! ;-)
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Zdjęcie nr 8 przypomina sample z optycznych:). Co prawda robiłem tylko jedno podejście do otworka więc specjalistą nie jestem jednak moim zdaniem tutaj uczestnicy dali radę. Jestem w trakcie podejmowania decyzji...
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
krzychu1979, toż to wprost "optyczna" skrzynka, nie da się jej nie rozpoznać :mrgreen:
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Skoro znamy juz wyniki, to moze dowiemy sie kto byl autorem danej pracy. I chetnie dowiedzialbym sie nieco o warsztacie uczestnikow. Mi otworek chodzi po glowie odkad stalem sie posiadaczem paczki Kodaka TechnicalPan 4x5" i nie bardzo mam gdzie go wetknac.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Gratuluję zwycięzcy. ;-)
krzychu1979, moje to 2, 5 i 10 robione pudełkiem po zasilaczu. Naświetlałem na papierze b&w Ilforda (pocztówka 10x15cm).
Żałuję, że zapomniałem o tym konkursie, bo zdjęcia robiłem "na kolanie" dzień po terminie (dzięki fenol za wyrozumiałość).
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Głosowałem m.in. na dziesiątkę. Klimat jak ze starego amerykańskiego thrillera, np. Psycho Alfreda Hitchcock'a.
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
kojut napisał/a:
Gratuluję zwycięzcy. ;-)
krzychu1979, moje to 2, 5 i 10 robione pudełkiem po zasilaczu. Naświetlałem na papierze b&w Ilforda (pocztówka 10x15cm).

Nie zebym wchodzil Ci w cztery litery ale ostrosc na lampie i zderzaku busa mnie zaskoczyla. Bylem pewien, ze to kupny aparat otworkowy znanego producenta dal ten efekt. A tu taka niespodzianka....
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
krzychu1979 napisał/a:
Skoro znamy juz wyniki, to moze dowiemy sie kto byl autorem danej pracy


Oczywiście:
Wygrane prace 1, 3 oraz 9 - jak z resztą łatwo się domyślić - są autorstwa jednego forumowicza, a mianowicie: baldek

Gratuluję! Świetna robota!
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
No to teraz nickowo: baldek, gratulacje! Zasłużona wygrana.
No i pytanie: skąd taki efekt na zdjęciu 9? Czy to takie dziwne drzewa?
 

baldek  Dołączył: 22 Mar 2009
Dziękuję za głosy i gratulatki ;-) szkoda, że tak mało prac zostało nadesłanych.
kojut, taki sad napotkałem penetrując okolice, kiedyś ktoś mi napisał pod tym zdjęciem ''tańczą drzewa i chichoczą gałęzie'' fajne co :-)
Fotki cykam zero image 612b najczęściej na acrosie.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
A gdzie robiłeś 1 i 3 ? Bo tak z fotek to jakoś znajomo mi ten park wygląda na "Potulika" w Pruszkowie. Ale pewnie podobnych miejsc jest więcej w Polsce.
 

baldek  Dołączył: 22 Mar 2009
Trójka rzeczywiście jest z miejsca które wskazałeś, natomiast jedynka z parku w Radziejowicach.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach