ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Cotton Carrier - ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
Jak w temacie. Jacys uzyszkodnicy na forum? Zaczynam sie mocna zastanawiac nad Cotton Carrier Strap Shot .

Opienie? Wyglada bardzo zachecajaco, a skoro wiekszosc czasu spedzam z dyndajacym 70-200/2.8 na szyi i plecakiem, wiec czemu by nie wykorzystac okazji?
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Nikt i nic? :-/
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
ggdh, chodziłem z podobnym systemem (inny producent, na oko gorsze wykonanie) na próbę po górach jakiś czas temu. Bardzo poręczne, ale na dłuższą metę nieco kłopotliwe - mocowanie wraz z aparatem miało tendencje do zsuwania się po szelce plecaka tudzież szyna na szelce po kilku godzinach uwierała mnie w okolicach barku. Ale być może to kwestia szczegółów konkretnego rozwiązania. Generalnie bylem zadowolony. Uwaga: nie nadaje się do skrabania się po skałach ;-)
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Dzieki. Opinie czytam zazwyczaj pochlebne albo bardzo pochlebne. Warta uwagi alternatywa do pelnego zestawu (klatka+biodro) jest Opteka MCH-25.

Postanowilem, ze zrobie sobie sam :-P jako, ze na szelce plecaka mam pasek w poprzek, za ktory moge uchwyt zahaczyc. Jezeli chodzi o zsuwanie sie wzdluz szelki to maly cotton carrier ma chyba mocowanie od gory do plecaka za pomoca paska czy innego ustrojstwa.

A tak swoja droga to sie troche dziwie, ze prawie nikt tego nie zna / nie uzywa. Jak ktos macha dwoma wiekszymi puszkami na slubie to Catton Carrier i jego klony wydaja sie byc bardzo naturalnym rozwiazaniem. Bo inaczej to co? Dwa aparaty z jasnymi (ciezkimi) szklami na szyi?
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
ggdh, próbowałem również zamocować szynę ponad pasem piersiowym plecaka, aby się nie zsuwała, ale okazało się to o wiele za wysoko - szyna odchylała się już od pionowej pozycji wzdłuż szelki przez co całość była "nienoszalna". Ale z tego, co piszesz, Cotton zadbał o jakieś patenty, więc problem ów może nie istnieć.
Ja też się dziwiłem, targając fociaka przez dwa tygodnie na szelce, że nikt tego systemu nie ma, ba, przyciągałem intensywnie wzrok (często zawistny ;-) ) innych fotografujących noszących aparaty w plecakach.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Odkopmy trochę.

Drogą kupna zanabyłem na próbę jakieś chińskie ustrojstwo.



Zamocuję na szelce plecaka i jak się sprawdzi to zainwestuję w coś trochę bardziej godnego zaufania :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach