Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jaki plecak turystyczny około 30-35l
Zachciało mi się nowego plecaka i siedzę po nocach czytając opisy :roll:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Marooned napisał/a:
Zachciało mi się nowego plecaka i siedzę po nocach czytając opisy :roll:


Szukasz ciągle plecaka ?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ciągle. Miałem już rekonesans i rajd po 5 poznańskich sklepach. Są już pierwsze typy.
Jednak nie ma to jak pomacanie własnymi rękoma :evilsmile:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Z tego co widzę nie Ty jeden szukasz:
http://pentax.org.pl/view...e8ebb79#1235726

Marooned napisał/a:
Jednak nie ma to jak pomacanie własnymi rękoma :evilsmile:

Oczywiście, że tak. Macanie cudzymi ręcami to byłaby wyuzdana forma perwersji :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zipzip, ale żeby zaraz plecak ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Maciuś, napisz na PW jaki to plecak ma być. Może coś mam .
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Gdybym szukał fotograficznego to by był za mały offtop ;)
Do foto mam LowePro a co ciekawe, teraz szukam turystycznego "średniego" (bo mam 18l i 80l) i.. na razie wygrywa LoweAlpine. Przypadek? Nie sądzę ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Marooned napisał/a:
szukam turystycznego "średniego"
Akurat takiego na składzie nie ma.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Spać, to nie pora na pogawędki :-P
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Marooned napisał/a:
szukam turystycznego "średniego" (bo mam 18l i 80l) i.. na razie wygrywa LoweAlpine

Czyli 30-40l, fakt, to najbardziej uniwersalny rozmiar. Ale ja za "uznane" firmy już podziękowałem, za to w Bystrem obnosiłem się ze świeżo zrobionym Wisportem - długo ich męczyłem, ale w końcu zrobili garba prawie na prywatne zamówienie, na pewno jedyny taki egzemplarz na świecie 8-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dawno, dawno temu ...
... no czyli tak ponad 40 lat temu szyło się plecaki na zamówienie w Tarnowie. Miałem taki z kominem. Spakowany całkowicie wystawał trochę ponad głowę. W pociągu na półce w przedziale dwa się nie mieściły.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Marooned, sprawdzałeś Pajaka? http://www.pajaksport.pl/sklep/plecaki.html
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Materiał wygląda, jakby miał się porwać od pierwszego rzucenia na ziemię. Obecny Samsonite już jakieś 15 lat ze mną i jakbym go przeprał to prawie jak nówka nieśmigana. Zdaję sobie sprawę, że te 650g nie bierze się znikąd. Te mocniejsze same w sobie ważą 1,5kg.
Pewnie jestem ograniczony, bo w necie po stokroć większy wybór, ale to tak jak kupowanie butów. Trzeba przymierzyć.

Na razie trzy przeszły luźną wstępną selekcję, z czego jak pisałem, przoduje LoweAlpine:
* Talon 33
* LoweAlpine Airzone Pro 35:4
* Deuter Act Trail Pro 34

Najbardziej dziwi mnie wspólna dla wszystkich oglądanych cecha braku poziomego dna - nie da się ich postawić. Przewracają się. Na mokrym gruncie to mocno niefajne, trzeba szukać oparcia.

Coś w sumie nie ten wątek - może wydzielić, o ile jeszcze temat kogoś interesuje. A jak nie, to można zakończyć i poczekać do nocnych godzin ;)

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szukałeś informacji na specjalistycznych forach?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
plwk, od tego zaczął się ten wątek ;) [2016-06-17, 01:55]

[edited]
O, widzę, że wątek wydzielony, to tylko temat można poprawić w kwestii litrażu 30..35l
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Taki plecak, to mój "ulubiony temat"...
Rok temu chciałem kupić wisport'a, ale nie doczekałem się dostępności i wybrałem karrimor'a hot rock 30 - prosty, ale ma co trzeba, wystarczająco mocny i lekki, dobry na wycieczkę i w miasto. Mammuty i salewy też są fajne, ale ceny już mniej...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Marooned, od niedawna mam decathlonowskiego simonda 32
daje radę, z wad - miękkie plecy (ale to nie jest plecak do noszenia "kilogramów") i trzeba bukłak dokupić, kiepsko z mocowaniem na zewnątrz butelek wody. Ma kilka fajnych rozwiązań
https://www.youtube.com/w...hlonEspaña
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Dzięki za Wasze typy. Poprzyglądam im się baczniej.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Na Twoim miejscu pewnie wybrałbym Osprey'a :)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Macałem kilka tej firmy i .. a to brak gumek/kieszeni na bluzę z tyłu.. a to brak drobnych kieszeni na drobiazgi EDC.. i żaden model mnie nie kupił. Ale jeszcze będę macał :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach