jannad  Dołączył: 21.04.2006
Wczoraj TVP 2 emitowała film " Dziennik z podróży" dokumentujący projekt Tadeusza Rolke. Zresztą na naszym forum można znaleźć dużo informacji na ten temat. Piszę tutaj ponieważ zauważyłem na wielu kadrach, tak jakby nasz Lubuski Bytom Odrzański. W napisach końcowych jest także podziękowanie dla tego miasta, a więc blisko nas była taka gratka. Szkoda że nie wiedziałem, dałbym się sfotografować :mrgreen: . Swoją drogą krótkie urocze migawki pięknie ukazały to miasteczko.
http://nowosolskie.info/2...drzanskim-w-tv/

piotrekjj  Dołączył: 14.05.2009
Widziałem na tej stronie:
http://ninateka.pl/film/d...zy-piotr-stasik
Polecam!

krzychu1979  Dołączył: 17.09.2011
Grupa Lubuska jeszcze dycha? Cicho tu, ciemno nikt zdjęć nie robi?

jaceek81  Dołączył: 19.10.2010
Wszyscy przeszli na canona ;-)

Kilku z nich znam osobiscie I wiem, ze sa w stanie za Pentaxa krew przelac ;)
Tylko jakos tak tu cicho............

jannad  Dołączył: 21.04.2006
Czyżby sinusoida szła w górę, czy to tylko taki powiew świeżej bryzy z lubuskich jezior?

fotonyf  Dołączył: 24.04.2006
Taka cisza przed PPD, czyli przed burzą :-)

Będe w Sławie niedługo i planuje kilka rolek wypstrykać (bo fotografowanie to to nie jest). Gdyby pojawił się pomysł pleneru....

Felek  Dołączył: 17.10.2010
Wiadomość dla zainteresowanych;wieża remontowanej fary w Gubinie jest już dostępna do zwiedzania.Byłem , widziałem, wrażenia mocne bo toto jest wysokie na 62 metry i samo wejście po kręconych, metalowych schodkach jakby słabo przymocowanych do Xlll-to wiecznych murów dostarcza sporo emocji. Z góry piękne widoki na Polskę i Niemcy, widok na krzywą wieżę sąsiedniego ratusza. Na wieżę nie można wejść z marszu; trzeba uzgodnić z klucznikiem. Kto chętny?

Pentagram  Dołączył: 21.09.2006
Lubuszanie, ostatnio żadnych zdjęć nie zamieszczacie. Nie mam co oglądać.

Ktoś, coś? Martwi mnie ta cisza....

Skocz do: