Lyku  Dołączyła: 19 Wrz 2007
Potrzebna szybko instrukcja Z1
Witam.Szukalem na forum i znalzlem taki temat w ktorym gosc poszukiwal takze instrukcji jednak nikt nie zamiescil linka wiec pisze do Was forumowicze,prosze o linka z INSTRUKCJA DO PENTAXA Z1 byłbym bardzo wdzieczny.zależy mi na czasie i licze na was i na to ze pomożecie koledze.
 

daniels  Dołączył: 02 Cze 2007
Lyku napisał/a:
Szukalem na forum i znalzlem taki temat w ktorym gosc poszukiwal takze instrukcji

Ja nie gość na forum , a zalogowany ;-)

[ Dodano: 2007-09-19, 23:36 ]
Instrukcję dostałem pocztą od Powalosa, za co serdecznie dziekuję na forum :-B :-B
 
Lyku  Dołączyła: 19 Wrz 2007
to moze i mi moglbys podrzucic?s6500@wp.pl albo moze dodaj mi link na forum?

[ Dodano: 2007-09-20, 08:00 ]
Dzieki daniel ale to instrukcja do Z-1p a ja potrzebuje do samego Z-1.Moze to jakies podobne modele ale ja tam sie nie znam.Zalatwiam to dla kumpla na urodziny bo nie moze nigdzie tego dostac a zajmuje sie fotografią.Mozecie mi napisać czym się róznią te dwa aparaty
 
SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
Lyku napisał/a:
Mozecie mi napisać czym się róznią te dwa aparaty

Zobacz pod tym adresem:
http://64.233.183.104/sea...lient=firefox-a
S.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Lyku,w uzupełnieniu do linka od SlawekD, dodam,że ja w moim Z1p czułośc filmu podbijam +2/3EV(czyli ze 100 robie160) dla negatywów+ewentualnie korekta wynikająca z warunków oświetleniowych.Dla slajdów podbijam czułośc o 1/3EV.
 
Lyku  Dołączyła: 19 Wrz 2007
Dzieki chlopaki.Dowiedzialem sie jednak ze to jest "chyba" skrócona wersja instrukcji obslugi ponieważ angielska wersja ma 120 str. Cos ktoś wie o pełnej polskiej isntrukcji?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach