DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Benek napisał/a:
stareńki K200D

No bez przesady! Raptem z 5 lat temu takiego miałem ;-)
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Pozdrawiam jedynego Pentaxiarza jakiego udało mi się doparztrzeć przez cały tydzień (od 27 lipca do dzisiaj) jaki byłem we Wrocławiu. W poniedziełek podobnie jak ja ganiał za ładnym kadrem swoich dzieci karmiących kozy w ZOO.

Nie sądziłem, że będzie tak słabo. C/N już w ogóle nie wspominam. Jeszcze sporo Sony. Ale żeby 1 Pentax to się zawiodłem. W którymś momencie wątpiłem już czy jakiegokolwiek wypatrzymy razem z żoną.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Pentaksiarze są na wakacjach w egzotycznych krajach, a w kraju tylko pospólstwo zostało z pospolitym sprzętem.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ja, przez tydzień w Karpaczu nie widziałem żadnego P.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trzeba było zerknąć w lustro.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
A potem to czyszczenie matówki ... :-(
 
boro53  Dołączył: 25 Lip 2011
Pozdrowienia dla Pana widzianego dziś w Mielnie przy Alei Przyjaźni przy skrzydle samolotu z K-X lub K-r z kitem.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Pozdrawiam parę, która w dniu wczorajszym (10.08) była na szczycie na Tarnicy. Kolego z K-5, tak trzymać!
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Pozdrowienia dla posiadacza i użytkownika "K-r" który w niedzielę (14.08), wyruszył z uroczą niewiastą w podróż koleją wąskotorową z Koszalina do Rosnowa.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Pozdrowienia dla dwóch panów z Pentaxami (czarnym i białym, nie rozpoznaję modeli) spotkanych na Rawkach 12 sierpnia.
 

ringo13  Dołączył: 25 Lut 2013
Pozdrawiam właściciela Pentaxa widzianego 3 sierpnia we Fromborku.
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Pozdrowienia dla pana z Pentaxem *ist spotkanego wczoraj w Beskidzie Śląskim.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Pana z Pentaxem (i z żoną - chyba) spotkanego na Piotrkowskiej w Łodzi pozdrawiam. Przemknęło mi obok ucha, że para była obcojęzyczna, ale co tam...
Ważne, że Pentaksiarz ;-)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
ringo13 napisał/a:
Pozdrawiam właściciela Pentaxa widzianego 3 sierpnia we Fromborku.


No zobacz, a ja byłem 12tego ;-)
 

ringo13  Dołączył: 25 Lut 2013
12-tego to byłem we Wdzydzach Kiszewskich i w Toruniu
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
To się minęliśmy, Toruń zaliczyłem 10tego :mrgreen:
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
I jeszcze jeden, tym razem zwolennik białego Pentax’a idącego w dniu dzisiejszym czerwonym szlakiem na Diablak ... pzdr :-B ;-)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Od kilku stron widzę tylko wpisy typu "widziałem, zobaczyłem" - oczekuję zdjęć tych zobaczonych, widzianych :evilsmile:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
To ja opowiem małą historyjkę:

niedawno fotografowałem ślub w Częstochowie, niby nic niezwykłego, ale w trakcie nabożeństwa co rusz ksiądz odprawiający mszę na mnie ukradkiem spoglądał... myślę sobie - no ładnie, coś zawaliłem, jak nic czeka mnie reprymenda. Starałem się być niewidoczny jak tylko mogłem...

... po mszy podszedł do mnie rzeczony ksiądz, ja już przygotowany na najgorsze słyszę:
- ja też mam Pentaksa! :mrgreen:

Ksiądz niestety nie jest zarejestrowany na forum, ale zaprosiłem, zaprosiłem. I niniejszym serdecznie pozdrawiam! :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Fenol - błogosławiony Jesteś pośród błogosławionych :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach