Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Bananowy Trip
Czołem!

Od czego by tu zacząć... wracając wspomnieniami do tegorocznego PPD i posiadówy przy ognisku przypomniałem sobie, co takiego tam się działo i o czym była mowa... także ten...

...przedstawiam Wam mały forumowy projekcik fotograficzny, który nazwałem Bananowy Trip.

Oto w Wasze ręce oddaję banana - parafrazując - to jest banan na miarę naszych możliwości. My tym bananem otwórzmy oczy niedowiarkom! I powiedźmy: to jest nasz banan, przez nas sfotografowany, i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Zasady nieco podobne, jak w Wędrującym Aparaciku, ale nie przesyłamy sprzętu do robienia zdjęć, a sprzęt ( ;-) ) do sfotografowania.

Powstanie w ten sposób galeria banana, naszego forumowego banana, każdy pokaże go na swój sposób, każdy wyciśnie z niego ostatnie soki!

Ja się więc Was pytam: CHCECIE BANANA?!

Zasady i informacje:
- po otrzymaniu banana robisz mu zdjęcie - technika, pomysł, wymiary - pełna dowolność!
- po zrobieniu zdjęcia wstawiasz je do tego wątku oraz wysyłasz w większej rozdzielczości na maila: bananowy.trip@gmail.com
- zgadzasz się na to, że zdjęcie może zostać jeszcze wykorzystane w innych celach forumowych
- znajdujesz kolejnego chętnego na banana
- wysyłasz banana
- jak banan zginie - odpowiada za to osoba, która ostatnio miała go w rękach - znajduje wtedy nowego banana i śle dalej
- jak banan się zepsuje - odpowiada za to osoba, która zepsuła banana - znajduje wtedy nowego banana i śle dalej
- banan może wracać ponownie do tych samych osób
- zachowujemy względy umiar w pomysłach na wykorzystanie banana - wszystko ma być zgodne z parawem!
- banan jest pełnoletni
- płeć banana jest dynamiczna i zależy od osoby, która w danym momencie go posiada
- banan nie wozi ze sobą dzienniczka podróży, banan jest die hardem
- banan rządzi, banan radzi, banan nigdy cię nie zdradzi

Jak zbierzemy 300+ zdjęć, to zrobimy bananowy pokaz slajdów na PPD, a co!

Wszelka bananowa inicjatywa mile widziana - macie pomysły, to wdrażajcie je w życie!

A oto banan:


Nim zrobię moje zdjęcie banana, już teraz pytam: kto następny? :mrgreen:
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Te 300+ to każdy po jednym czy można seriami?
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Fenol, czym Ty się napędzasz? :-B
Ja chętnie wezmę udział, ale nieco później, bo na razie nie mam komputera, a z telefonu to słabo ze wstawianiem zdjęć. Zabawa zapowiada sie przednio, dlaczego jeszcze nikt się nie zgłosił? Przecież na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy :roll:
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Może zrobić jakąś startową listę chętnych aby nie zakisić banana już na początku? Dopiszę się do listy a co!
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
RPM napisał/a:
Te 300+ to każdy po jednym czy można seriami?


Ja nie narzucam, możemy wspólnie ustalić, czy można na raz wstawić więcej niż jedno zdjęcie ;-) moim zdaniem lepiej wstawić jedno (bo zrobić to można więcej!), bo jednak banana możesz dostać kilka razy ;-)

spacja napisał/a:
Fenol, czym Ty się napędzasz?


Chyba lepiej nie wiedzieć 8-)

spacja napisał/a:
Zabawa zapowiada sie przednio, dlaczego jeszcze nikt się nie zgłosił?
mr.ra66it napisał/a:
Może zrobić jakąś startową listę chętnych aby nie zakisić banana już na początku? Dopiszę się do listy a co!


1. Fenol
2. mr.ra66it

Czyli ustalone :evilsmile:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik

:-)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
A nie lepiej podciągnąć mające zadyszkę istniejące konkursy?
Zgłoszeń do nowych wiele, ale co się dzieje z nimi później.....
Oczko, PEN7AX, aparacik i nawet mocno zadżumione walkowerami Fotowyzwanie - nie dzieje się z nimi dobrze. To są fakty.
Głosujących jak na tak liczne forum niewielu, a komentarze da się od biedy policzyć na palcach obu rąk.
Z tym coś zrobić trzeba, a nowym konkursom tak czy inaczej grozi zapaść i nie jest to jedynie zła wróżba, a wynik prostych spostrzeżeń co do konkursów w ogóle.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Penteusz napisał/a:
nowym konkursom tak czy inaczej grozi zapaść i nie jest to jedynie zła wróżba, a wynik prostych spostrzeżeń co do konkursów w ogóle.


Ale to tutaj to nie konkurs ;-) czysta zabawa ;-) wiec nie marudź, tylko świeć przykładem i się dopisz do listy ;-)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Nie wpiszę się i będę marudził :-P

Co najwyżej mogę poświecić :idea:
 

Bubsztyk  Dołączył: 07 Sty 2014
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jeśli dostałbym banana do 11 września, to byłbym chętny na małe kiszenie - oddanie po 2 tygodniach. Wszak nikt jeszcze banana nie kisił. :evilsmile: A tydzień później można go zaserwować z kaszubskimi grzybkami.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Jeśli Banan przetrwa Kaszubskie Grzybki, to będzie znaczyło, że na prawdę jest die hard'em
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
4. RPM (i jedno przekazanie z ręki do ręki będzie)
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
4. RPM (i jedno przekazanie z ręki do ręki będzie)
5. darkduch

Tylko wyjeżdżam 5 i mnie tydzień nie będzie więc bez pośpiechu :-P
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Oooooo coś tu się ruszyło! Jak miło :mrgreen:

Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu uda mi się posłać banana dalej :-D

mr.ra66it jesteś gotów? :mrgreen:
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Dawaj Waść. :mrgreen:
 

Robur  Dołączył: 12 Cze 2011
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
4. RPM (i jedno przekazanie z ręki do ręki będzie)
5. darkduch
6. Robur
....czeledż aksepted...
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
A więc stało się! Wrzucam pierwsze zdjęcie Bananowego Tripu!

... ale najpierw krótka historia, jaka stoi za jego powstaniem:

Wstałem dziś rano i pomyślałem sobie - no chłopie, obiecałeś, że w tym tygodniu prześlesz banana dalej, to weźże zrób jakieś zdjęcie! - aby tego dokonać stwierdziłem, że zapakuję banana i wezmę go ze sobą do pracy. A nuż, widelec coś się napatoczy ciekawego, ewentualnie upozoruje jakiś kadr pracowy... Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem dziś mojego kolegę w pewnej koszulce. Przypadek? Nie sadzę... Musiałem więc to uwiecznić, a oto i efekt:



Prawda, że lepiej trafić nie mogło? ;-)

Aż się boję z jakimi pytaniami w głowie został mój kolega, gdy wyjąłem z kieszeni plastikowego banana i poprosiłem go o zapozowanie z nim :evilsmile:

Stało się - machina ruszyła - wkrótce banana będzie w drodze do mr.ra66ita :mrgreen:

Dzielcie się swoimi historiami bananowymi! Nie zapomnijcie podesłać zdjęcia w większej rozdzielczości na bananaowy.trip@gmail.com

Powodzenia!
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
4. RPM (i jedno przekazanie z ręki do ręki będzie)
5. darkduch
6. Robur
7. fuen - piszę się na ostatnią dekadę października, wcześniej będę poza domem.
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
1. Fenol
2. mr.ra66it
3. bakulik
4. Bubsztyk
4. RPM (i jedno przekazanie z ręki do ręki będzie)
5. darkduch
6. Robur
7. fuen - piszę się na ostatnią dekadę października, wcześniej będę poza domem.
8. rafb

Tak dziwny pomysł, że aż trudno nie wziąć w tym udziału :-) Już nawet mam pewien pomysł na zdjęcie :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach