RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
spacja napisał/a:
cała przyjemność po mojej stronie 8-)

SELFIK:

 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Uprzejmie donoszę, że Aparacik od dzisiaj jest u bakulika, któremu dziękuję za miłe spotkanie.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Potwierdzam donos, również dziękując za spotkanie. Mam już nawet pomysł na zdjęcie, mam nadzieję, że będzie trafiony. ;-)

I od razu pytanie: kto następny? :-)
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
To kiedy do Irlandii? Chętnie przytulę ;-)
No i jest tu nas kilku i (jakby nie było) potrafimy się zorganizować (nie to co Poznań :mrgreen: )
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
bakulik, ja mam do Ciebie wielką prośbę: jak będziesz robił swoje zdjęcie Aparacikiem, to zrób ten sam kadr czymkolwiek cyfrowym i prześlij do mnie, może być mms. STRASZNIE jestem ciekawa co wymyśliłeś. No chyba, że to wbrew regulaminowi?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
spacja, dowiesz się na końcu zabawy! Nie psuj sobie emocji oczekiwania i trzymania kciuków by aparat nie zaginął :-P
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
I tak miałem wykonać „cyfrową kopię” swojego zdjęcia na wypadek, gdyby – tfu!, tfu! – aparacik nie ukończył podróży, więc czemu nie. Regulamin (jest w ogóle coś takiego? ;-) ) milczy na ten temat, a co nie jest zabronione, to jest dozwolone. :-)

Chociaż z drugiej strony… Zabawa polega głównie na czekaniu, więc może poczekamy wszyscy. ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
bakulik napisał/a:
Chociaż z drugiej strony… Zabawa polega głównie na czekaniu, więc może poczekamy wszyscy.


I ja to popieram :mrgreen: wersję cyfrową zrób, ale nie udostępniaj :mrgreen:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
No nie no!! Przecież przesłanie zdjęcia TYLKO do mnie to nie jest udostępnianie! Nikt inny się nie dowie, to będzie taka nasza tejemnica. Poza tym ja chcę zobaczyc przed oficjalnym terminem tylko to jedno zdjęcie, wiecie.... taki teaser. No i w końcu: zasady są po to by je łamać, nieprawdaż?
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
spacja napisał/a:
Nikt inny się nie dowie, to będzie taka nasza tejemnica.


Taaaa. Kobiety gadatliwe są. Zaraz sąsiadka będzie wiedzieć, a po tygodniu cała Polska. :mrgreen:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Mirek, a w turban chcesz? :-P
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
I jak tam, jak tam? Jakieś wieści? ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
bakulik, udało Ci się coś USTRZELIĆ? ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Co Ty mu strzelbę wysłałaś? :shock:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
lepiej :mrgreen:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
To chyba lepiej nie wiedzieć :-P
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Żyję. ;-) Unieszkodliwiony fant na razie leży grzecznie na półce, mam pewien postrzelony pomysł, tylko ostatnio mało czasu na realizację. Mam nadzieję jutro go zrealizować i tu pojawia się pytanie: kto następny? Jest tu ktoś z Trójmiasta? Czy mam słać do Krakowa? Czy też do Irlandii?… :-)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
bakulik napisał/a:
Jest tu ktoś z Trójmiasta? Czy mam słać do Krakowa? Czy też do Irlandii?… :-)


Wśród ponad 11 tysięcy to i Eskimos się znajdzie....
Z Australii rzecz jasna :roll:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
bakulik, no i cooo???
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
No i właśnie… Taki sobie obrazek wymyśliłem, że nie mam czasu na realizację. Obiecuję do niedzieli się uwinąć. Pozostaje otwarte pytanie: kto następny?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach