przemoo  Dołączył: 03 Lis 2009
moto x play , świetna bateria, czysty system, b.dobre zdjęcia i za 900zł można prawie nówkę dostać
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
birdm napisał/a:
opiszon, zastanawiałem się nad tym modelem. Jak jest z wydajnością, czy działa płynnie czy zdarzają się zacięcia?
używam od tygodnia, więc ciężko coś powiedzieć, ale koledzy w pracy używają od maja i nikt nie narzeka (to nasza służbówka jest)
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
greentrek, plwk, nigdzie nie znalazłem opisu tego szkła. Wg danych nie jest to Gorilla Glass. Gdzieś czytałem recenzję(teraz nie pamiętam gdzie), że ekrany w Mi4 są "miekkie" i nie tak trwałe, jak te pokryte GG. 1100plnów to dużo i nie dużo za razem. Mimo wszystko trochę się obawiam, że po 3-5 miesiącach ekran będzie podrapany jak cholera. Kusi ten Xiaomi. Chętnie bym go pomacał, nie wiecie może czy mediaexpercie(lub podobnych) jest do obejrzenia?
przemoo, pisałem, że chcę nówkę a nie prawie nówkę, niemniej ten model za ~1100pln bez problemu można kupić
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja, jak pisałem, mam dodatkowe szkło ochronne.
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
nie znam się dokładnie na parametrach choć robią wrażenie silnej jednostki, ale dla mnie ważna jest bateria i stąd zainteresowanie tym modelem.
obecnie używam lenovo s860 .... już ponad rok i szukam czegoś co nie będzie gorsze - spora bateria 4000 mAh (dwa dni przy dużej ilości rozmów i cały czas włączonym internecie), nie mniejszy RAM 1GB, jednak ekran w tym modelu cały czas bez ryski (nie używam niczego do jego ochrony).
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
birdm, to wyświetlacze JDI lub Sharp
http://www.kimovil.com/en...-16gb-4g#design
nie jest miękki i podrapany, ale z kluczami w kieszeni nie noszę :) ahaa nie noszę również futerałów i innych osłonek
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
greentrek napisał/a:
I chyba żaden ekran nie przeżyje upadku na twardą krawędź płyty chodnikowej,

Fenol napisał/a:
Swoją drogą ja od dwóch lat używam "tescofona", czyli smartfona OpenDott [Medion] zrobionego dla Tesco (...) upadków przetrwał tyle, że nie wiem jak on to przeżył


Oczywiście trochę rysek na szkle się pojawiło, ale po upadkach, po których bałem się telefon podnieść, to nie jest problem, a sukces!
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Jakiś czas temu (ok. 2 lata) szukałem solidnego telefonu (ip67) z mocną baterią. Padło na DOOGEE DG700 TITANS 2 i póki co jestem zadowolony z zakupu. Ale to specyficzny sprzęt, trochę klockowaty i ciężki - potrafi ściągnąć szorty :-P Obecnie żona potrzebuje zmienić telefon bo w jej htc posypał się ekran i tym razem chyba będzie to DOOGEE T6 PRO.
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
Miałem dzisiaj chwilę i podjechałem do mediaexperta. Mieli Honora 5x. Od razu mnie zaskoczył jakością wykonania - na plus. Po 2 czytnik odcisku palca - jego umiejscowienie zaskakująco mi przypadło do gustu. Po 3 jakość materiałów jest dobra, o ile nie bardzo dobra. I ostatnia rzecz - rozmiar. Telefon jest faktycznie dość spory i zastanawiam się czy 5.5" to nie za dużo.... Cena telefonu na alledrogo ~1000zł więc stówa z budżetu w kieszenie. Kusi......
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
W domu dwie Motki

Moto X Play
Moto G4 Plus

obie poleca, z zalet: bateria! zwłaszcza w X play, aparat, niemal czysty android 6 z zapowiedziana aktualizacją do 7.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Żaba, to są Lenovo, te Moto o których piszesz ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Lenovo kupiło Motorolę więc wszystkie Moto to Lenovo.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Pytam, bo trochę nie na bieżąco z tym tematem jestem. :oops:
plwk, dzięki, o to mi chdziło :-D :-B
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
A ja polecam Huawai P9 Lite, cenowo nie zabija, dobry aparat 13 Mpx, Ekran:5.2",
HiSilicon Kirin 650 (4 rdzenie, 1.7 GHz + 4 rdzenie, 2.0 GHz)
Pamięć: 16 GB
System: Android 6.0 Marshmallow
Nawigacja: A-GPS, GLONASS
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja szukam czegoś mniejszego, ale z przyzwoitym aparatem. Musi się zmieścić w kieszeni spodni i to nie tylko kieszeni cargo. Mam teraz Samsunga Galaxy Mini; rozmiar (11 cm) i wytrzymałość obudowy są jak dla mnie świetne, ale zrobienie przyzwoitego zdjęcia i przeglądanie stron www to już droga przez mękę. Obawiam się, że już się nie produkuje takich maluchów.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ja mam już rok Huawei P8 lite. Niedawno z kolegą na piwie siedzieliśmy (ma Galaxy S5) i był mocno zdziwiony płynnością. O wiele lepiej niż u niego. Ja miałem Galaxy S3mini i po dwóch latach mam dość marki S. Dla mnie świetną sprawą jest nakładka w Huawei. Coś ala ip.
Wada P8 lite? Bateria. I folia na wyświetlaczu, już jej nie mam i mam porysowany ekran. Za pół roku kończy mi się umowa na abonament i jak jakaś sieć zaoferuje mi w ciekawych pieniądzach P9 lite to wezmę go. Choć oba ww kupowałem samemu, to teraz zbieram na aparat, więc bez ciekawej ofert nie wezmę nic innego.
Aha żonie rok temu kupiłem budżetowego LG (spirit) i również ta marka jak dla mnie dołącza do moich niechęci, jak jej krewniak konkurent.
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
Sam ostatnio stoje przed wyborem nowego telefonu - ostatnie lata siedzialem na IOS,
z andkow co czytam na forach - trzeba stwierdzic ze Chinczyki sa coraz bardziej popularne - te bardziej znane jakosciowo na bank nie odbiegaja od takich firm jak Sajsung itp.
Sam mysle pomiedzy:
- Xiaomi Mi4c
- redmi 3s 3 z LTE 800
- LeTV X600/620 no moze x820
oczywiscie w sprawdzonym chinskim sklepie Goldway -> https://pl.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/311331.html
troche o nich mozna poczytac na http://telchina.pl/ ;-)
 

Sławek_S  Dołączył: 21 Mar 2007
Zainteresuj się może jeszcze tym -> http://www.krugermatz.com/pl/p/LIVE-3-/2276
GorillaGlass i potężne zasilanie w zestawie :)
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
A co powiecie o Samsungach z serii J 2016?? Cenowo stoją całkiem przyzwoicie.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
DiMarco, to jest bardziej złożona sprawa :mrgreen:
X Play to jeszcze projekt Motoroli, po przejęciu przez Lenovo zniknęła motorola z nazyw i zostało Moto X Play, a Moto G4 to już wszystko Lenovo.

Generalnie ja polecam ekran 5,5 bo jest wygodny zarówno przy nawigacji jak i przy surfowaniu po sieci. To co jest fajne w moto to świetna duża bateria i niemal czysty android, no i oba są na 6.0 i dostaną 7.0. To co może się przydać to obie dogadują się z szybką ładowarką ale takową w zestawie ma tylko G4Plus.

Wiem tyle że nie chcę już telefonu z przeładowanym launcherem producencki bo to tylko problemy, a potrzebne mi aplikacje wolę sam sobie z google play pobrać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach