unbreakable  Dołączył: 16 Paź 2012
Szczerze też mogę polecić Motorole teraz Lanevo. Od ponad 2 lat uzytkuje Moto G 2gen. i nie narzekam jakbym miał teraz brać telefon to pewnie to samo tylko nowsze. Motorola współpracowała z google i zawsze najnowsze aktualizacje systemu wchodziły jako jedne z pierwszych dopiero pozniej u innych producentów wchodziły
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Żaba, oooo! widzisz o to mi właśnie chodziło, bo mój już mocno wysłużony Sony coś tam... - ledwo zipie, zwiechy co rusz łapie, i za chwilę mam możliwość u swojego operatora jakieś smarkfony z wyższej półki, za zeta zgarnąć. Dzięki za doinformowanie :mrgreen: :-B
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
Odbierając dzieciaki z przedszkola miałem po drodze 2 salony: Play'a i T-mobile'a . Niestety żadnego modelu moto nie mieli, ale była atrapa Moto X Play. Wiem, że atrapa nie oddaje rzeczywistości, ale wyglądało to tak koszmarnie, że aż strach. Plastik była tandetny, wszystko skrzypiało, przyciski jak w starej wiatce.... Mam nadzieję, że we właściwych egzemplarzach tak nie jest. Poza tym samo wzornictwo jakoś nie urzeka. Przypomina mi się stary Samsung Corby - taki nijaki..
Po wtóre cały czas się zastanawiam czy jednak 5.5"to dobry wybór.... Niemniej oprócz A3-2016 nie widzę żadnego godnego telefonu za te pieniądze....
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Nie mam małych rąk, ale przy 5" juże mi drętwiały łapy. A 5.5" jest sporo większe.

Może nie umiem korzostać ;-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
birdm, powiadam Ci. iPhone 5S w dobrej cenie jest. :)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
K5
Lenovo K5
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
TM_Mich, pisałem w 1 poście, że ten telefon właśnie dogorywa. To mój któryś z kolei iPhone i zdecydowałem się przerzucić na andka.
wuzet, ładne cholerstwo i tanie(jak na mój budżet) - a jak się spisuje??
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Oglądałem dziś w dwóch sklepach kilkanaście modeli smartfonów różnych producentów i żaden mi się nie spodobał po wzięciu do ręki za wyjątkiem... Iphone'a 5S.
I co ja mam teraz zrobić, co ja mam teraz zrobić...
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
W takich sytuacjach idę do pasmanterii, kupuje metr gumki i... strzelam sobie w łeb :mrgreen: ;-)
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
szpajchel, sprzedam Ci mojego wysłużonego 5s'a :) Wymienisz ekran i będzie Pan zadowolony:) A swoją drogą jest jeszcze SE - nowszy model ale designem toczka w toczke jak stara piątka. Tylko cena zwala z nóg.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
szpajchel, brać panie, brać. Zawsze można - 10 rat 0%.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
TM_Mich, wziąłem :-P
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
szpajchel, :-B
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
Przy okazji chciałem zauwazyc ze od 22 IX 2016 Xiaomi oficjalnie ma Polska dystrybucje (jestesmy pierwszym krajem w Europie), podobno nawet telefony kupione w Chinach podlegaja gwarancji w Polsce.
Patrzac na nowe modele Note 2 (problemy konkurencji jak wybuchajacy Samsung) i szczegolnie Mi Mix :shock: - plus tansze modele Redmi 3 Pro,Note, Mi5 - moga troche namieszac :)
Dla mnie to taki Pentax wsrod telefonow 8-)

 

KrzysiekS  Dołączył: 17 Paź 2007
Galus81,
Od miesiąca mam Redmi Note 3 PRO i złego słowa nie mogę powiedzieć. Poprzedni SGS5 potrafił się przyciąć tak, że jedynie wyciągnięcie baterii pomagało. W nowym nabytku czegoś takiego (odpukać) nie doświadczyłem.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
KrzysiekS napisał/a:
Od miesiąca mam Redmi Note 3 PRO i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Mam podobne odczucia, ale jest jeden irytujący problem. APNy da się ustawić tylko dla tej karty SIM, dla której wybrano internet. Podobno zostało to poprawione w MIUI na Androidzie 6, ale na razie MIUI Global jest w nim na Androidzie 5.1.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja od dwóch tygodni używam modelu Honor 7 Lite równolegle z Nokią Lumia 1020 z Windows 10 Mobile (uroki posiadania polskiego i czeskiego numeru telefonu). Honor jest zauważalnie szybszy, a 5,2 calowy ekran sprawdza się przy przeglądaniu forum. Minusem jest system operacyjny - Android 6.0 z nakładką EMUI jest mniej funkcjonalny niż "czysty" Android 6.0 w wydaniu CyanogenMod, którego używałem wcześniej w LG L65. Do wielkich plusów Honora zaliczam czytnik odcisków palców, który dzięki umiejscowieniu i dodatkowym funkcjom (np. przewijanie zdjęć w galerii) sprawia, że praca z telefonem jest wygodniejsza.

Tak czy owak, ciągle najbardziej lubię Windows 10 Mobile.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Kytutr napisał/a:
używam modelu Honor 7 Lite
da się zrobić roota?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wujek googiel twierdzi, że tak http://www.sadroid.com/ro...lite-5-minutes/
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Kytutr napisał/a:
Tak czy owak, ciągle najbardziej lubię Windows 10 Mobile.

A dlaczego?

Nie mam na myśli żadnych sprzeczek Android vs Windows vs iOS. Ja i tak używam telefonu z qwerty o-P
Ciekawy jestem...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach