opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Fenol, I błogosławione łono Twoje :-P
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Czy ksiądz na forum byłby zgodny z regulaminem?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeżeli nie agituje na tematy zabronione regulaminem to dlaczego nie.

Jednego księdza z forum znam. Może mamy więcej niż jednego, ale o pozostałych nie wiem.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Spotakłem Bakulika na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Byłem równie zdziwiony jak on. :mrgreen:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Potwierdzam spotkanie i pozdrawiam. :-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Zdziwienia już nie potwierdzasz ?
 

Tehon  Dołączył: 08 Cze 2007
Pozdrawiam właściciela K3 spotkanego 24.09.2016 w schronisku na Markowych Szczawinach.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Pozdrawiam serdecznie kolegę rafb, z którym to spędziłem dzisiaj kilka owocnych godzin na plenerze fotograficznym w Pałacu Izraela Poznańskiego w Łodzi. Dzięki naszej obecności procentowy udział jedynego słusznego sytemu wśród uczestników pleneru wynosił 20%. Czy to już kwalifikuje się na zostanie ambasadorem marki ?

 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Również pozdrawiam kolegę lukarch. Miło było poznać pentaxianina przy tak zacnej okazji. Niestety nie postarałem się o żadne jego zdjęcie przy pracy. Ale nadrobię przy następnej okazji, która mam nadzieję będzie niedługo.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
:-) Rafale to może lepiej, że się nie postarałeś o uwiecznienie mojej facjaty ... Arek się postarał no i ... to już zdecydowanie wystarczy :evil: ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jakie to wszystko nieśmiałe... Ja za to w zeszłym tygodniu spotkałem marlonkę.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
marlonkę

Któż to taki?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Marlonka to żeńska forma imienia Marlon. U nas na forum jest jedna: http://pentax.org.pl/prof...wprofile&u=9271
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie zauważyłem wcześniej aktywności nikogo takiego, a z wrodzonego lenistwa nie poszukałem wśród użytkowników forum, stąd to poniżające dla mnie pytanie :oops:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
plwk napisał/a:
Nie zauważyłem wcześniej aktywności nikogo takiego, a z wrodzonego lenistwa nie poszukałem wśród użytkowników forum, stąd to poniżające dla mnie pytanie :oops:
Każdemu się zdarza. Takie wpadki czynią nas bardziej ludzkimi. Ja na przykład dwa razy przedstawiłem się Zdanowi :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Takie rzeczy to mi się często przytrafiają.
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
Kytutr napisał/a:
Ja na przykład dwa razy przedstawiłem się Zdanowi :-)

I za każdym razem jako ktoś inny ? ; )
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
wallace napisał/a:
I za każdym razem jako ktoś inny ? ; )
A widzisz, od teraz tak będę robił. To jest wspaniała rada! Świetna rada Wujku. Bardzo dobra rada! ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Pozdrawiam Wojtka z ka-piątką spotkanego w niedzielę na PG w czasie zabawy choinkowej dla dzieci.

Kto wie, może udało mi się namówić go do rejestracji na forum i kiedyś tu zajrzy, przeczyta i odpowie na ten post. :-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Pozdrawiam pana strażaka, z namiotu WOŚP, którego 2 minuty temu widziałem w telewizji z K3 (chyba) na ramieniu :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach