opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pobawliśmy się trochę a teraz już na poważnie z poszanowaniem regulaminu.
Jak nie będzie merytorycznych odpowiedzi to wątek uznam za wyczerpany.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Marooned napisał/a:
Iranie, Rumunii czy Maroku

Jestem mega ciekaw Iranu, mam nadzieję że tam kiedyś pojadę.
Maroko również mnie bardzo interesuje, ale to w przyszłości. Póki co wystarczy mi, że pracuję z Marokańczykami i opowiadają mi jak tam jest ;-)
Nie ulega jednak wątpliwości, że powyższe kraje fotograficznie... mają potencjał!

Rumunia jakoś średnio mi podchodzi.

kojut napisał/a:
Albo po warszawskich dzielnicach Legii z szalikiem Polonii.
Jestem kibicem Legii od dziecka, najpierw zabiłbym tego, kto kazałby mi ten szalik założyć ;-)

opiszon napisał/a:
Jak nie będzie merytorycznych odpowiedzi to wątek uznam za wyczerpany.
Offtop to fundament tego forum, nie niszczymy fundamentów.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
To zawsze możesz wpaść do Krakowa i z szalikiem Legii przespacerować się po blokowisku opanowanym przez "białą gwiazdę". Dodatkowego dreszczyku emocji dostarczy fakt, że możesz oberwać nie bejsbolem, a na przykład maczetą.

A propos bejsbola, to mi się przypomniało, że kolega oberwał ze dwa lata temu i to w całkiem zwyczajnej dzielnicy Krakowa. A było to tak - szedł z kolegami (bez żadnych wrażych szalików, czy coś), a z przeciwka szła grupka nieznanych im ludzi. No i, jak to w takim wypadku bywa, się minęli. Chwilę potem jeden z tych miniętych podbiegł i z niczego bez ostrzeżenia przywalił mojemu koledze bejsbolem w głowę, po czym wrócił do swoich i się oddalili (nie wiem już z jaką prędkością). Dla kolegi skończyło się na SORze - szycie głowy i takie tam.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wątek się wyczerpał.

QED

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach