Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Škoda 120 z Lublina
Halo halo Lublin,

Tak się jakoś zgadałem z kolegą z forum Octavia Club Polska z Lublina, który od paru lat dopieszcza 40 letnią Škodę 120 (od zawsze w rękach rodziny).




Akcja jest taka, że remont Škody dobiegł końca (miałem przyjemność sprowadzać dla niego części z byłej Czechosłowacji) i kolega Paweł chciałby ją pięknie zaprezentować w internecie. Więc puszczam próbny balon. Może znajdzie się ktoś w Lublinie, kto chciałby poświęcić trochę czasu na towarzyską sesję fotograficzną? Zapewne dopiero w okolicach wiosny, ale dlaczego nie zapytać już teraz? A co do kolegi, to mam nadzieję, że niedługo dołączy do naszego forum :-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Widziałbym ją w okolicach Góry Łysiec lub innych uroczych zakątkach Roztocza Zachodniego :)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Klimat lat 70tych, ludzie, dzwony, apaszki i kolorowe koszule, chyba tak to widziałbym, (oczywiście z główną bohaterką) ale nie umiem robić zdjęć, i blendy nie mam ;)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
pszczołowaty napisał/a:
Klimat lat 70tych, ludzie, dzwony, apaszki i kolorowe koszule, chyba tak to widziałbym, (oczywiście z główną bohaterką) ale nie umiem robić zdjęć, i blendy nie mam ;)


czyli potrzebni statyści, czyli na wiosnę robimy mini-zlot w Lublinie połączony z sesją fotograficzną Skody :mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Fenol napisał/a:

czyli potrzebni statyści, czyli na wiosnę robimy mini-zlot w Lublinie połączony z sesją fotograficzną Skody
I to jest słuszna koncepcja.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach