Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
Dziękuję ! I cieszę że listki póki co są. Czekam więc do jutra, jak się sytuacja rozwinie, wygląda na to ,że w moim przypadku specjalnej troski, czas ma znaczenie... :)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Są listki :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pierwszy zapis uwolniłem od tagów [img][/img] i jest to link do albumu z listkami.
 

Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
a tak, za pierwszym razem skopiowałam,niewłaściwy link, z nastepnym poszło lepiej ;). No i nie zapeszam , ciągle są ;) :)
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
na Googlach zdjęcia wiszą, same nie znikają i bardzo prosto się je linkuje :), Wystarczy zdjęcie otworzyć na pełnym ekranie, potem prawą myszą kliknąć i wybrać "kopiuj adres obrazu", potem tutaj wybrać IMG ( z prawej strony okna gdzie wpisujesz post) i tam w okienku wkleić :-)
 

Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
zuka68, dziękować :D,mam nadzieję,że już nie zapomnę ;), tzrymam kciuki za listki jutro :)
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
sprawdzam po długim czasie


czy to duża fotka? zdjęcie właśnie ze zdjec google i nie bardzo wiem gdzie wstawić te /s700/ te akurat się mieści ale poziome są dużo większe czy forum już samo je przeskaluje?

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na końcu linka masz parametry "w609-h919-no" określające wielkość zdjęcia, tutaj poziomo 609 pikseli i pionowo 919 pikseli. Edytując je zmieniamy wielkość wyświetlanego zdjęcia.
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Ok zauważyłem ale jak wpisze w700 to jak wyliczyć h?...ok spróbuję tak... jest ok?

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ynciol, szerokość lub wysokość fotek pokazywanych na forum może wynosić 900 pikseli. Pzdr.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Muszą być zachowane oryginalne proporcje zdjęcia.
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
ok więc ręcznie matematycznie przeskaluję fotki...dzięki...myślałem że w tych googlowskich jest jakiś myk na wpisanie czegoś i się samo przeliczy :P ale w życiu się samo nic nie robi
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Samo przeliczy. Podawaj zawsze w900-h900-no i będziesz miał pewność, że fota zostanie zeskalowana by zmieścić się w kwadracie 900x900, z zachowaniem proporcji.
Sprawdzenie zajęło 3 sekundy...
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
powalos napisał/a:
szerokość lub wysokość fotek pokazywanych na forum może wynosić 900 pikseli.

Zapytam z ciekawości, jak jest z tą wysokością? W regulaminie napisano tylko o szerokości do 900px, a na forum pokazują się czasami fotki wyższe jak 1000px.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kolya90 napisał/a:
W regulaminie napisano tylko o szerokości do 900px

Tego się trzymaj. Oczywiście lepiej wygląda na stronie gdy pionowe mają 900 pikseli wysokości.
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Marooned dzięki !!! po pracy już przetestuje i powrzucam
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned, :-B O to ciekawe. Następnym razem też tak spróbuję. Chociaż na google raczej nie wrzucam większych. Pzdr.
 

pls2011  Dołączył: 19 Sty 2011
Kerebron napisał/a:
Ale ludzie kombinujecie. Że też wam się chce tak utrudniać sobie życie... :->

Zamiast się bawić w podchody i udostępnianie z jakimiś guglami, flikrami i dropboksami, nie lepiej użyć serwisu, który po prostu pozwala na bezpośrednie linkowanie do pliku? :roll:

Polecam DeviantArt.

Z tego co pamiętam
http://photobucket.com/ na to pozwalał nie chce mi się testować, ale używałem kiedyś do allegry
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Wyjdzie?



[ Dodano: 2016-12-11, 15:00 ]
No nie wyszło :evil:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Nie
http://www.fotosik.pl/zdjecie/4186f102ae89f22a
tylko
http://images83.fotosik.p...102ae89f22a.jpg
bo linkujesz do strony, a nie do samego zdjęcia

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach