Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Jaśśśko napisał/a:
A ja akurat kupiłem k-3II dwa tygodnie temu, się pospieszyłem :-D

Właśnie dlatego po dokonaniu jakiegoś większego zakupu przestaję śledzić ceny i promocje, żeby ciśnienie nie skakało ;)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
potraff napisał/a:
O to ja się spróbuje załapać na tą trzecią ofertę

Farciarz. Ja się zdecydowałem na K-1. Miło by było gdyby dołożyli też do niego jakieś szkiełko, np. 15-30/2.8 :-P

 

leesq  Dołączył: 29 Lis 2014
Cytat
Trzecia oferta świąteczna pozwala na otrzymanie gratis obiektywu Pentax 50 mm f/1.8. Aby taki prezent otrzymać, należy kupić aparat K-3 II w okresie do końca grudnia.

Mam nadzieję, że to promo będzie dotyczyć zakupów grupowych i w przypadku K-3II dostaniemy ofertę z tym gratisem
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
leesq napisał/a:
Mam nadzieję, że to promo będzie dotyczyć zakupów grupowych

"Zakupy grupowe" to jest nasza akcja. A zakupu dokonujemy w normalnym sklepie tyle że na warunkach ustalonych między nami, sprzedawcą i firmą Ricoh. Zakup taki jak każdy inny objęty jest w/w promocją. Pod warunkiem dokonania zakupu w określonym czasie.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Drodzy uzytkownicy o co chodzi z ta gwarancja, bo chcialbym cos zakupic, ale patrze online na sklep fotograficzny i pisze 2 lata gwarancji, chcesz dodatkowy rok zaplac 230 zl.
To trzeba zarejestrowac sprzet po zakupie na Ricoh, czy ten dodatkowy rok tylko w autoryzowanym "jakims" sklepie kupic?

2. Ktos rozwinie to pojecie "zakupy grupowe"?

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
W informacji prasowej nie ma nic na temat rejestracji sprzętu po zakupie: http://www.ricoh-imaging...._aparaty_pentax

Może po prostu wystarczy kupić sprzęt z dystrybucji Ricoh Polska w podanych datach i gwarancja będzie automatycznie trzyletnia?

Zapisy na zakupy grupowe już się niestety zakończyły.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Kurcze pierwszy raz slysze o tych zakupach grupowych.
To szkoda.

A co do gwarancji, to wlasnie widze tylko 2 letnia w pewnym sklepie.
W drugim juz jest 3 letnia, ale sprzet drozszy o 400 zl.
Bez przesady.

Mam regulamin.

Cytat
Promocj¹ objêty jest zakup fabrycznie nowego i oznakowanego Produktu, dokonany w punkcie handlowym znajduj¹cym siê na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i prowadz¹cym sprzeda¿ detaliczn¹ produktu pochodz¹cego z oficjalnej dystrybucji Apollo Electronics.
Do udzia³u w Promocji nie uprawnia nabycie produktu poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.

4.1 W celu wziêcia udzia³u w Promocji Uczestnik spe³niaj¹cy warunki okreœlone w Regulaminie, powinien przes³aæ na adres pentax3latagwarancji@apollo.eu
- nazwê modelu
- numer seryjny produktu
- datê oraz miejsce zakupu


regulamin

Wychodzi u mnie na to samo z nieoficjalnej sprzedazy i dodatkowej gwarancji platnej a oficjalnej sprzedazy i 3 lata gwarancji w cenie.

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Oferta świąteczna została ogłoszona dzisiaj, więc sklepy jeszcze nie zaktualizowały swoich opisów (jeśli w ogóle to zrobią).
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
DeTe napisał/a:
Farciarz

Już wiem, że i owszem i tak mi się cieszy - :mrgreen:
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
potraff napisał/a:
DeTe napisał/a:
Farciarz

Już wiem, że i owszem i tak mi się cieszy - :mrgreen:


Czy mogę zapytać po ile u Was przy hurcie idzie K-3 II? :-)
Z ciekawości, bo na co innego patrze obecnie.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
iwasherebefore, jednym z warunków koniecznych udziału w zakupie grupowym jest zachowanie poufności w temacie cen.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
dsk napisał/a:
iwasherebefore, jednym z warunków koniecznych udziału w zakupie grupowym jest zachowanie poufności w temacie cen.


Ale przypał. ;-)
Dopiero teraz znalazłem ten wątek zakupy grupowe.
Szukałem po Niemcach okazji, - a na własnych podwórku nie widziałem.
To straciłem okazje. :-(
Proszę o wybaczenie za zapytanie, bo nie wiedziałem, że takie akcje tutaj są i jakie reguły.
Doczytałem już wszystko wiem. Za rok na pewno coś wrzucę do koszyka.

Dziękuję za wyrozumiałość.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
iwasherebefore napisał/a:
Proszę o wybaczenie za zapytanie, bo nie wiedziałem, że takie akcje tutaj są i jakie reguły.

Spoko, wyjaśnione już zostało.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Oficjalne info o promocjach:
http://www.ricoh-imaging...._aparaty_pentax
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
DeTe napisał/a:
Oficjalne info o promocjach:
http://www.ricoh-imaging...._aparaty_pentax


Kontaktowalem się z działem Pentax.

Oficjalnie kampania rusza 7 grudnia, ale zakupy przed tą data, ale nie wcześniej niż 1 grudnia, będą objęte tą promocją.

ZAKUPY tylko przez oficjalne strony partnerskie Ricoh i tylko wtedy będzie przyznawana rozszerzona gwarancja po rejestracji na stronie, którą wymieniłem we wcześniejszym poście.
Żadne markety, czy inne sklepiki. Tylko partnerzy.
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
iwasherebefore napisał/a:
DeTe napisał/a:
Oficjalne info o promocjach:
http://www.ricoh-imaging...._aparaty_pentax


Kontaktowalem się z działem Pentax.

Oficjalnie kampania rusza 7 grudnia, ale zakupy przed tą data, ale nie wcześniej niż 1 grudnia, będą objęte tą promocją.

ZAKUPY tylko przez oficjalne strony partnerskie Ricoh i tylko wtedy będzie przyznawana rozszerzona gwarancja po rejestracji na stronie, którą wymieniłem we wcześniejszym poście.
Żadne markety, czy inne sklepiki. Tylko partnerzy.

Ten link to do promocji sprzed kilku lat, chociażby dlatego że nie ma w niej k3II. Czyli jesli kupie od partnera na portalu aukcyjnym to jak otrzymam obiektyw i gwarancje?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To dlaczego jest tam tekst
Cytat
Promocja dotyczy aparatów PENTAX K-1, K-3, K-3II, K-50, K70 i K-S2
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
iwasherebefore napisał/a:
Kurcze pierwszy raz slysze o tych zakupach grupowych.
To szkoda.

A co do gwarancji, to wlasnie widze tylko 2 letnia w pewnym sklepie.
W drugim juz jest 3 letnia, ale sprzet drozszy o 400 zl.
Bez przesady.

Mam regulamin.

Cytat
Promocj¹ objêty jest zakup fabrycznie nowego i oznakowanego Produktu, dokonany w punkcie handlowym znajduj¹cym siê na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i prowadz¹cym sprzeda¿ detaliczn¹ produktu pochodz¹cego z oficjalnej dystrybucji Apollo Electronics.
Do udzia³u w Promocji nie uprawnia nabycie produktu poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.

4.1 W celu wziêcia udzia³u w Promocji Uczestnik spe³niaj¹cy warunki okreœlone w Regulaminie, powinien przes³aæ na adres pentax3latagwarancji@apollo.eu
- nazwê modelu
- numer seryjny produktu
- datê oraz miejsce zakupu


regulamin

Wychodzi u mnie na to samo z nieoficjalnej sprzedazy i dodatkowej gwarancji platnej a oficjalnej sprzedazy i 3 lata gwarancji w cenie.

O tym wcześniejszym poście kolegi piszę. Mea culpa, powinienem zacytować ostatni akapit.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wyciągnęliście jakiś historyczny link i go katujecie. Apollo sprzedaje lampki nocne a nie aparaty. To jest aktualny link http://www.ricoh-imaging...._aparaty_pentax
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
plwk napisał/a:
Wyciągnęliście jakiś historyczny link... i go katujecie.

Właśnie na to zwracam uwagę że link jest nieaktualny. Na stronie podanej przez Ciebie nią ma z kolei regulaminu promocji. To jest tylko informacja prasowa. A mnie nurtuje co będzie jak dzisiaj kupię na portalu aukcyjnym, od oficjalnego partnera np interfoto.eu, k-3ii body. Jak otrzymam obiektyw, czy otrzymam, i jak wygląda gwarancja.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach