Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
Tak jak prawie wszyscy, wybrałem pozbycie się zafarbów i szukanie, przynajmniej w części, naturalnego koloru skóry. Żółty już zostawiłem celowo, gdyż nie jest to kolor "obcy" dla skóry. I gdy obrobione zdjęcie wysyłałem, uważałem, że wyszło mi całkiem nieźle. Zresztą nadal tak uważam i jestem zadowolony z osiągniętego efektu.
Tyle, że nie miałem porównania do tego, co pokazał w swojej wersji Misztu - brawo! :-B Ale i tak uważam, że swojej, nawet z porównaniu z Misztu, wstydzić się nie muszę, tym bardziej, że RAW prosty nie był.

W sumie to gratulacje dla wszystkich, którzy mieli odwagę się z tym plikiem zmierzyć i efekty swojej pracy pokazać. Dla zwycięzcy gratulacje podwójne :-)
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Szkoda, że przegapiłem tą edycję, bo temat bardzo wdzięczny i trudny kolorystycznie zachęcający do podjęcia wyzwania :-) . Widzę, że jedni starali się odgadnąć jakie było światło i subiektywnie je pokazać, inni chcieli je "wyprostować". Ile wizji tyle wersji. Z ciekawości też sobie je "wywołałem" i wyszło jeszcze inaczej ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Jak zawsze, jak zawsze zapomniałem wysłać ;-)

Dodaje poza konkursem:


Miało wyglądać mniej więcej tak, tylko miałem się jeszcze z odszumianiem pobawić 8-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Dla wszystkich wielkie :-B :-B :-B Aż się serducho raduje jak widzi taką frekwencję :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gdyby każdą pracę oglądać osobno, to pewnie kilka zasługuje na miano poprawnej biorąc pod uwagę, ze jakieś tam zafarby oświetlenia scenicznego są pożądane. Ale jak porównałem wersje jedna po drugiej, to zdecydowanie najfajniej wygląda robota Misztu.
Niemniej gratulacje dla wszystkich za podjęcie wyzwania. Bylem na tym koncercie i wiem jakie tam cuda się działy z oświetleniem. Z choreografią i tematem przewodnim też nie było normalniej - totalny odlot kulturowo-artystyczny.

Ps. Panie bawiły się bananami. Taka japońska przepowiednia bananowego tripa :P
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
oświetlenie wyglądało też tak

https://www.youtube.com/watch?v=Lv_GkAQaVAI

Ta pani jest ciągle czarująca :-)

https://www.youtube.com/watch?v=c_l8RXpYYjA
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Czy mi się dobrze kojarzy, że jakaś grupa naszych forumowiczów już kiedyś była na koncercie Shibusashirazu Orchestra? Nie pamiętam tylko kiedy i gdzie.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Kytutr napisał/a:
Czy mi się dobrze kojarzy
Szukarka forumowa potwierdza Twoje przypuszczenia szybko i sprawnie.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Tak, byliśmy w lipcu na "Innych Brzmieniach" -kończyli w Lublinie europejskie tournee :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach